• Deň dopravy zadarmo

  Milí zákazníci, Doprava zadarmo platí na objednávky Vrámci celej republiky Hodnota objednávky nie je špecifikovaná, teda dopravu máte zdarma pri kúpe čohokoľvek. V čase Od 12:00 18.11. 2014 do 12:00 19.11. 2014 Tak ako minulý rok, tak aj tento rok organizuje portál...

 • Detská kuchynka je perfektným darčekom

  Deti pečú a vyvárajú jedna radosť, nehovoriac o tej radosti, keď môžu hrdo prezentovať svoje pochúťky, ktoré sa im podarilo pripraviť ich kuchynke. Deti môžu v kuchynke rozvíjať svoju fantáziu i zručnosť, vhupnúť do rôznych rolí a napodobnovať situácie, ktoré poznajú zo života dospelých. Spoločné hranie...

 • 5 tipov na vianočný darček pre športovca

  Ak ste ešte nezačali uvažovať nad tým, aký vianočný darček je vhodný pre vašich najbližších, teraz je ten správny čas. O chvíľku sú tu Vianoce. Nenechajte si nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu a využite nakupovanie z pohodlia vášho domova. Nakupovanie na internete môže pre mnohých predstavovať neistotu...

 • Gumičkové náramky Rainbow Loom

  Počuli ste už o hite menom Rainbow Loom? Jedná sa o novinku, ktorá obletela celý svet a teraz vám Rainbow Loom prinášame aj na našom e-shope s hračkami! Tajomstvo Rainbow Loom spočíva v pletení silikónových gumičiek, ktoré sú vyrábané v mnohých krásnych farbách (tradičné, neónové, priesvitné, trblietavé,...

Milí zákazníci,

dovážame pre Vás tie najkrajšie a najkvalitnejšie hračky pre deti priamo od 18 výrobcov z Európskej Únie. Hračky na leto na von alebo do záhrady ako trojkolky, domčeky pre deti, odrážadlá, šmykľavky, športové hry, hry na pláž a k vode. V ponuke nájdete aj hračky doma ako sú spoločenské hry pre deti, kuchynky pre deti, postavičky hrdinov, puzzle a iné.

Sú to hračky, ktoré vyberáme na základe našej dlhoročnej skúsenosti a najmä Vašej spokojnosti. Značky hračiek, ktoré máte overené, ktoré si žiadate a ku ktorým sa opäť a opäť vraciate.Vyberte tie naj hračky pre najmilších od overených výrobcov ako TEFAL, SMOBY, ABRICK, SMART TRIKE. Naše top produkty sú hlavne detské kuchynky, detské domčeky, šmykľavky, trojkolky, odrážadlá, bábiky, kolobežky. Stačí si vybrať z bohatej ponuky.

Hračky od výrobcov z EU sú nám blízke, rozumieme im, sú také isté s akými sme sa hrali aj my alebo sme ich mali ako deti vysnívané. Teraz k nám prichádzajú v kvalitných materiáloch, praktických a funkčných tvaroch, s veľkým citom pre farebné kombinácie, ozdobené hrdinami z obľúbených rozprávok alebo len tak - s jedným kvietkom.

Deti sa na jar potrebujú vyblázniť vonku a na záhrade. K tomu poslúžia veľmi dobre hračky ako detské domčeky, šmýkačky - šmykľavky, pieskoviská, a iné, ktoré prinesú radosť vašim deťom a skvelý pocit z pohybu. Odrážadlá vo forme auta alebo motorky a trojkolky sú zase skvelým spoločníkom pri rozvoji pohybových aktivít. Na leto sa sa hodia nafukovačky, lopatky a formičky na pláž, lopty, hračky do vody. Na jeseň a zimu sú to indoor hračky ako kuchynky pre deti, stolné hry, stavebnice s kociek ako Lego, puzzle, ktoré pomáhajú rozvíjať pamäť a logické myslenie a hračky postavičiek z obľúbených filmov, serálov a príbehov nielen od Disney. Vyberte si z nich vhodný darček pre vaše dieťa na Vianoce, Veľkú Noc, deň detí, narodeniny a iné dni.

Každá z týchto hračiek je pre Vaše dieťa vyberaná s veľkou pozornosťou, aby okrem prvej radosti z darčeka, dostalo dieťa hračku, ktorú si obľúbi, ktorá mu pomáha počas hry rozvíjať duševné aj fyzické schopnosti, aby bolo pripravené na ďalšiu školu do života. Lebo hrou sa dieťa učí a keď sa hráme s ním, sú to pre neho nezabudnuteľné zážitky.

Produkty dovážame už od roku 1992 a máme radosť, keď vidíme Vaše deti hrať sa s našimi hračkami. Vyberte si trojkolky, domčeky, detské kuchynky, šmykľavky, odrážadlá, puzzle, stavebnice z kociek a iné hračky, ktoré dodávame od kvalitných výrobcov, ktorí spĺňajú aj tie nájprísnejšie normy na výrobu hračiek a snažia sa svojimi produktami priniesť radosť deťom pri hre s ich výrobkami.