• 2 € za 2 minúty

  Vy ešte neodoberáte emailom novinky o akciách a zľavnených produktoch od nás? Je navyšší čas to zmeniť! Ak sa zaregistrujete na našom internetovom obchode s hračkami a budete odoberať naše novinky cez email, automaticky získate 2 € zľavu na váš prvý nákup a neuniknú...

 • Váš názor nás zaujíma!

  Nakúpili ste na našom e-shope MackoviaHračky.sk? Váš názor nás zaujíma! Podeľte sa s vašou skúsenosťou a pridajte nám recenziu na Facebook. Nakúpili ste u nás detskú trojkolku, domček, puzzle, bábiku alebo inú hračku? Boli alebo neboli ste spokojní s komunikáciou a s priebehom celého nákupu?  Páči...

 • Podmienky použitia zľavového kupónu

  Zákazníci, ktorí získali zľavový kupón za nákup v roku 2014, ho môžu využiť od 1. januára 2015 do 31. marca 2015 a to nasledovne: 5 € zľavu možno uplatniť na nákup nad 50 € (bez poštovného) 10 € zľavu možno uplatniť na nákup nad 100 € (bez poštovného) Kód zľavového kupónu sa môže využiť...

 • Krásne bábiky Minikiss od SMOBY nájdete

  Krásne bábiky pre starostlivé dievčatká Bábiky sú skvelou a najčastejšou hračkou pre dievčatká. Tak ako sa mamička stará o svoje dieťa, každé dievčatko má vzor vo svojej mamine, a už v mladom veku sa chce tiež o niekoho starať. Na to im slúžia bábiky, s ktorými sa...

Milí zákazníci,

dovážame pre Vás tie najkrajšie a najkvalitnejšie hračky pre deti priamo od 18 výrobcov z Európskej Únie. Hračky na leto na von alebo do záhrady ako trojkolky, domčeky pre deti, odrážadlá, šmykľavky, športové hry, hry na pláž a k vode. V ponuke nájdete aj hračky doma ako sú spoločenské hry pre deti, kuchynky pre deti, postavičky hrdinov, puzzle a iné.

Sú to hračky, ktoré vyberáme na základe našej dlhoročnej skúsenosti a najmä Vašej spokojnosti. Značky hračiek, ktoré máte overené, ktoré si žiadate a ku ktorým sa opäť a opäť vraciate.Vyberte tie naj hračky pre najmilších od overených výrobcov ako TEFAL, SMOBY, ABRICK, SMART TRIKE. Naše top produkty sú hlavne detské kuchynky, detské domčeky, šmykľavky, trojkolky, odrážadlá, bábiky, kolobežky. Stačí si vybrať z bohatej ponuky.

Hračky od výrobcov z EU sú nám blízke, rozumieme im, sú také isté s akými sme sa hrali aj my alebo sme ich mali ako deti vysnívané. Teraz k nám prichádzajú v kvalitných materiáloch, praktických a funkčných tvaroch, s veľkým citom pre farebné kombinácie, ozdobené hrdinami z obľúbených rozprávok alebo len tak - s jedným kvietkom.

Deti sa na jar potrebujú vyblázniť vonku a na záhrade. K tomu poslúžia veľmi dobre hračky ako detské domčeky, šmýkačky - šmykľavky, pieskoviská, a iné, ktoré prinesú radosť vašim deťom a skvelý pocit z pohybu. Odrážadlá vo forme auta alebo motorky a trojkolky sú zase skvelým spoločníkom pri rozvoji pohybových aktivít. Na leto sa sa hodia nafukovačky, lopatky a formičky na pláž, lopty, hračky do vody. Na jeseň a zimu sú to indoor hračky ako kuchynky pre deti, stolné hry, stavebnice s kociek ako Lego, puzzle, ktoré pomáhajú rozvíjať pamäť a logické myslenie a hračky postavičiek z obľúbených filmov, serálov a príbehov nielen od Disney. Vyberte si z nich vhodný darček pre vaše dieťa na Vianoce, Veľkú Noc, deň detí, narodeniny a iné dni.

Každá z týchto hračiek je pre Vaše dieťa vyberaná s veľkou pozornosťou, aby okrem prvej radosti z darčeka, dostalo dieťa hračku, ktorú si obľúbi, ktorá mu pomáha počas hry rozvíjať duševné aj fyzické schopnosti, aby bolo pripravené na ďalšiu školu do života. Lebo hrou sa dieťa učí a keď sa hráme s ním, sú to pre neho nezabudnuteľné zážitky.

Produkty dovážame už od roku 1992 a máme radosť, keď vidíme Vaše deti hrať sa s našimi hračkami. Vyberte si trojkolky, domčeky, detské kuchynky, šmykľavky, odrážadlá, puzzle, stavebnice z kociek a iné hračky, ktoré dodávame od kvalitných výrobcov, ktorí spĺňajú aj tie nájprísnejšie normy na výrobu hračiek a snažia sa svojimi produktami priniesť radosť deťom pri hre s ich výrobkami.

TOPlist