• Výherca súťaže o trojkolku!

  Milí zákazníci, sme veľmi radi, že naša februárová súťaž vás zaujala a zapojili ste sa do hry o trojkolku Zooky Clasique z produkcie francúzskej značky Smoby. Súťažiacich bolo veľa a šťastie sa usmialo na: Barboru Sivákovú, z Jakubova Výhercovi srdečne gratulujeme. Vášmu dieťatku želáme veľa...

 • Pre veľký úspech pokračujeme!

  Určite si spomínate na našu vianočnú akciu, kedy ste niektorí  z vás boli obdarovaní darčekovými poukážkami od Mackoviahracky.sk. Opäť sme Vám pripravili túto super akciu, ktorá bude priebiehať od 15. marca do 15. júna 2015. Darčekové poukážky iba pre Vás Ak u nás nakúpite za...

 • Hračky Vroom Planet od SMOBY

  Každý vek dieťaťa má svoje osobité kúzlo, avšak obdobie kedy sa bábätko začína rozhliadať a objavovať svet patrí k tým najčarovnejším. V prvých mesiacoch života detičky len zvedavo krútia hlávkou v postieľke, no vo chvíli, kedy sa im podarí prvýkrát posadiť, naširoko sa obzrieť okolo...

 • Detské šmykľavky určené na záhradu

  Detské šmykľavky sú najpoužívanejšie hračky na záhrade, ktoré deti milujú. Neustálym pohybom na šmykľavkách si deti nielen vybijú svoju prebytočnú energiu, ale aj zažijú množstvo zábavy a radosti. Detská šmykľavka by nemala chýbať v žiadnej rodine s deťmi, pretože sa dá využiť nielen vonku na záhrade,...

Milí zákazníci,

dovážame pre Vás tie najkrajšie a najkvalitnejšie hračky pre deti priamo od 18 výrobcov z Európskej Únie. Hračky na leto na von alebo do záhrady ako trojkolky, domčeky pre deti, odrážadlá, šmykľavky, športové hry, hry na pláž a k vode. V ponuke nájdete aj hračky doma ako sú spoločenské hry pre deti, kuchynky pre deti, postavičky hrdinov, puzzle a iné.

Sú to hračky, ktoré vyberáme na základe našej dlhoročnej skúsenosti a najmä Vašej spokojnosti. Značky hračiek, ktoré máte overené, ktoré si žiadate a ku ktorým sa opäť a opäť vraciate.Vyberte tie naj hračky pre najmilších od overených výrobcov ako TEFAL, SMOBY, ABRICK, SMART TRIKE. Naše top produkty sú hlavne detské kuchynky, detské domčeky, šmykľavky, trojkolky, odrážadlá, bábiky, kolobežky. Stačí si vybrať z bohatej ponuky.

Hračky od výrobcov z EU sú nám blízke, rozumieme im, sú také isté s akými sme sa hrali aj my alebo sme ich mali ako deti vysnívané. Teraz k nám prichádzajú v kvalitných materiáloch, praktických a funkčných tvaroch, s veľkým citom pre farebné kombinácie, ozdobené hrdinami z obľúbených rozprávok alebo len tak - s jedným kvietkom.

Deti sa na jar potrebujú vyblázniť vonku a na záhrade. K tomu poslúžia veľmi dobre hračky ako detské domčeky, šmýkačky - šmykľavky, pieskoviská, a iné, ktoré prinesú radosť vašim deťom a skvelý pocit z pohybu. Odrážadlá vo forme auta alebo motorky a trojkolky sú zase skvelým spoločníkom pri rozvoji pohybových aktivít. Na leto sa sa hodia nafukovačky, lopatky a formičky na pláž, lopty, hračky do vody. Na jeseň a zimu sú to indoor hračky ako kuchynky pre deti, stolné hry, stavebnice s kociek ako Lego, puzzle, ktoré pomáhajú rozvíjať pamäť a logické myslenie a hračky postavičiek z obľúbených filmov, serálov a príbehov nielen od Disney. Vyberte si z nich vhodný darček pre vaše dieťa na Vianoce, Veľkú Noc, deň detí, narodeniny a iné dni.

Každá z týchto hračiek je pre Vaše dieťa vyberaná s veľkou pozornosťou, aby okrem prvej radosti z darčeka, dostalo dieťa hračku, ktorú si obľúbi, ktorá mu pomáha počas hry rozvíjať duševné aj fyzické schopnosti, aby bolo pripravené na ďalšiu školu do života. Lebo hrou sa dieťa učí a keď sa hráme s ním, sú to pre neho nezabudnuteľné zážitky.

Produkty dovážame už od roku 1992 a máme radosť, keď vidíme Vaše deti hrať sa s našimi hračkami. Vyberte si trojkolky, domčeky, detské kuchynky, šmykľavky, odrážadlá, puzzle, stavebnice z kociek a iné hračky, ktoré dodávame od kvalitných výrobcov, ktorí spĺňajú aj tie nájprísnejšie normy na výrobu hračiek a snažia sa svojimi produktami priniesť radosť deťom pri hre s ich výrobkami.

Free shipping
TOPlist