Podporujeme humanitárnu organizáciu MAGNA

Všetky deti na svete sa chcú hrať. Niektoré časti sveta však nie sú také veselé pre život. MAGNA je slovenská humanitárna organizácia, ktorá zachraňuje životy detí v ohrozených kútoch sveta. Denne lieči deti a ich rodiny, bojuje proti podvýžive a očkuje deti tam, kde osýpky alebo zápal mozgových blán znamenajú veľké ohrozenie života. Budúcim mamičkám poskytuje predpôrodnú a popôrodnú starostlivosť a ročne sa teší z tisícok pôrodov, ktoré vďaka dobrým hygienickým podmienkam a jej pomoci končia šťastným objatím.

MAGNA pôsobí v krajinách, kde je nízka dostupnosť zdravotnej starostlivosti, v krajinách postihnutých živelnými katastrofami a humanitárnymi krízami . Spolupracuje s lekármi a zdravotníckymi pracovníkmi nielen zo Slovenska, ale rôznych národnosti. Spolu je ich vo svete na jej projektoch vyše 500. Za 15 rokov svojej existencie MAGNA poskytla zdravotnícku pomoc na štyroch kontinentoch – v krajinách, ako sú Nepál, Južný Sudán, Keňa, Demokratická republika Kongo, Kambodža, Mjanmarsko, Vietnam, Filipíny, Haiti, Nikaragua, India, Chorvátsko, Libanon či Sýria.

Pretože osud ohrozených detí nám nie je ľahostajný, rozhodli sme sa spojiť s touto humanitárnou organizáciou, ktorá zabezpečuje zdravotnú a sociálnu pomoc deťom a ich rodinám v krízových oblastiach sveta. E-shop Mackoviahracky.sk si ju vybral pre jej úspešné aktivity, nadšenie a transparentnosť – až 93 % zo sumy vybraných príspevkov organizácia využíva na konkrétne projekty. To znamená, že 93 centov z každého € smeruje na pomoc deťom a len 7 centov na administratívny chod a fundraising.

Kúpou hračky v našom e-shope darujete šancu na život deťom, ktorým osud doteraz ukázal len svoju odvrátenú tvár. Jediným nákupom tak spravíte dvojnásobnú radosť. Naša spoločná podpora pomôže deťom z krajín tretieho sveta zabezpečiť všetko, čo potrebujú pre zdravý a úspešný štart do života, od zdravotnej starostlivosti až po správnu výživu či vzdelanie.

Ako môžete prispieť?

Objednajte si hračku v našom internetovom hračkárstve a v poslednom kroku vášho nákupu pred záväzným objednaním si vyberte možnosť zaokrúhliť hodnotu vašej objednávky. Rozdiel zaokrúhlenej sumy a hodnoty vašej objednávky odovzdáme v plnej výške humanitárnej organizácii MAGNA. Staňte sa aj vy MAGNA Záchrancom.

Magna