Prečo nakupovať na Mackoviahracky.sk?

Internetové hračkárstvo Mackoviahracky.sk ponúka na svojich stránkach veľké množstvo kvalitných hračiek pre deti už od ich prvých dní života. Nie je to však jediný dôvod, ktorý nás robí jednotkou pre mamičky.

E-shop overený zákazníkmi

Stovky zákazníkov pozitívne ohodnotili naše služby na porovnávači cien Heuréka.sk a na našich sociálnych sieťach. Prečítajte si naše recenzie a posúďte sami. Už ste si u nás objednali? Podeľte sa o svoju skúsenosť na Heureka.sk, na sieti Facebook na stránke Hračkárstvo MackoviaHračky.sk alebo na našom profile Google+.

Rýchle doručenie

Približne 95 % tovaru máme priamo na našom vlastnom sklade. Ak nám objednávku zašlete v pracovný deň do 15:00 hod., nasledujúci deň ju máte u seba doma. Ak ju pošlete neskôr alebo počas víkendu či sviatkov, balík vám doručíme nasledujúci pracovný deň. Spolupracujeme s kuriérskou spoločnosťou Geis SK. Svoju zásielku môžete sledovať na ich stránke. Viac informácii nájdete na stránke spôsob doručenia a platby.

Kvalitné a bezpečné hračky

V našom internetovom obchode nájdete hračky od popredných európskych a svetových výrobcov. Dbáme na to, aby hračky, ktoré predávame na Mackoviahracky.sk mali všetky potrebné certifikáty bezpečnosti a kvality. Najmä certifikát CE, ktorý naznačuje, že produkty spĺňajú prísne európske normy. A certifikát GS, ktorý sa pravidelne udeľuje nezávisle testovaným produktom. Nie je povinným certifikátom bezpečnosti v krajinách EÚ, ale určite je indikátorom kvality.

Smoby

Smoby je mimoriadne obľúbený francúzsky výrobca hračiek. V ponuke Smoby nájdete kvalitné hračky na záhradu aj s UV ochranou proti slnku, ako napríklad detské domčeky, šmykľavky, hojdačky, preliezačky, piknikové stolíky či pieskoviská. Ale aj veľmi kvalitné odrážadlá, trojkolky či kolobežky. Čoraz viac obľúbené sú aj detské kuchynky a ďalšie hry na profesie.

smarTrike

smarTrike je absolútna svetová jednotka vo výrobe a predaji detských trojkoliek. Kažodorčne víťazí na svetových súťažiach hračiek vo svojej kategórii. Okrem detských vozidiel, akými sú trojkolky a odrážadlá, smarTrike vyrába pod značkou toTs potreby pre dojčatá a doplnky pre mamičky.

Janod

Výrobca Janod sa špecializuje na hračky z dreva a kartónu. Unikátne hračky z dielne francúczskych dizajnérov sú vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb. Malých aj veľkých nadchnú klasiky ako drevený koník či vlaková súprava. V ponuke nájdete aj detské kuchynky, spoločenské hry a stavebnice. Hračky Janod majú certifikát FSC, teda sú vyrábané z dreva zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

Kaloo

Francúzsky výrobca Kaloo vyrába mäkkučké hračky pre najmenších. Malé bábätká si zamilujú hračky na túlenie, hrkálky, hryzátka či plyšové zvieratká. Hračky sú dizajnované s citom pre tie najmenšie detičky.

BIG

Produkty nemeckej značky BIG sú vyrábané s maximálnym dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Spĺňajú prísne nemecké a európske kritériá. Výrobca na svoje produkty dokonca poskytuje nadštandardnú záruku až 3 roky. Ekologicky cítiace mamičky poteší, že BIG neprodukuje žiaden plastový odpad. Poškodené výrobky sú opäť roztavené a materiál je použitý na výrobu nových hračiek. Hračky sú odolné voči UV žiareniu.

Écoiffier

V ponuke francúzskeho výrobcu Écoiffier nájdete kvalitné detské kuchynky, hračky do piesku, stavebnice či pracovné stoly. Pýchou spoločnosti je jej ekologický prístup. Recyklujú použité materiály a na tlač používajú atrament šetrný k prírode. Originálne hračky z dielne francúzskych dizajnérov sa zameriavajú na duševný, motorický a spoločenský vývoj dieťaťa.

Educa

Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu edukačných hier a puzzle. Materiály použité pri ich výrobe sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Hračky Educa majú certifikát FSC a PEFC, čo znamená, že sú vyrábané z dreva vyťaženého zo zodpovedne obhospodarovaných lesov a výrobné postupy sú šetrné k životnému prostrediu.