Spoločnosť

Milí zákazníci,

vieme, že pre svoje deti chcete len to najlepšie. Preto pre vás vyberáme len tie najkvalitnejšie hračky od popredných európskych a svetových výrobcov. Naše internetové hračkárstvo Mackoviahracky.sk je tu pre vás už od roku 2012. Za celú dobu našej internetovej existencie sme krásnymi hračkami potešili tisícky malých šibalov. Sme radi, ak sa na našich stránkach cítite príjemne a veríme, že si vyberiete hračky online u nás.

Naši výrobcovia

Bezpečnosť je na prvom mieste. Naši výrobcovia sú držiteľmi všetkých potrebných certifikátov kvality a bezpečnosti. Smoby, smarTrike, BIG, Kaloo či Janod pravidelne vyhrávajú prestížne súťaže vo svojich kategóriách.

Certifikáty

Hračky našich výrobcov spĺňajú prísne európske normy a sú držiteľmi certifikátov bezpečnosti:

  • Hračky označené certifikátom CE spĺňajú európske bezpečnostné normy. Všetky hračky v našej ponuke majú tento certifikát.
  • Nemecká značka bezpečnosti GS označuje produkty, ktoré sú pravidelne nezávislé testované treťou stranou. Tento certifikát nie je pre hračky predávané v EÚ povinný, je však indikátorom kvality a bezpečnosti hračiek. Výrobcovia Smoby a BIG sú nositeľmi značky GS.
  • FSC certifikát označuje produkty, ktoré boli vyrobené z dreva zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Tento certifikát majú hračky výrobcov Janod a Educa.
  • PEFC certifikát sa udeľuje spoločnostiam s výrobnými procesmi šetrnými k životnému prostrediu. Španielsky výrobca hračiek Educa je držiteľom certifikátu PEFC.

Kvalita

Dbáme na pôvod našich výrobcov. Väčšina z nich pochádza priamo z krajín Európskej únie. Hračky, ktoré nakúpite na stránkach mackoviahracky.sk, sú vyrábané z kvalitných a bezpečných materiálov. Hračky na záhradu ako šmykľavky, detské domčeky, preliezačky či hojdačky od výrobcov Smoby a BIG sú dokonca odolné voči UV žiareniu.

Kde nás nájdete?

Sklad máme v Areáli Istrochem v Bratislave. Svoje objednávky si môžete vyzdvihnúť po dohode emailom, alebo telefonicky na adrese:

Katkyn, s.r.o.,
Areál Istrochem, 
Vajnorská 127/C,
831 04 Bratislava
Súradnice vstupu: 48°10'46.4"N 17°09'05.3"E

E-mailová adresainfo@mackoviahracky.sk.

Google Mapa


Neviete si vybrať? Poradíme vám!

Potrebujete poradiť pri nákupe? Pripravili sme pre vás sprievodcu nákupom, ktorý vás prevedie celým procesom od výberu produktu až po zaslanie objednávky. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na našej emailovej adrese info@mackoviahracky.sk, telefónnych číslach +421 944 627 725 alebo 00 421 904 801 759 alebo nám napíšte na našej stránke na Facebooku Hračkárstvo MackoviaHračky.sk.

Hračkárstvo Mackoviahračky.sk

Naše hračky

V ponuke máme hračky pre chlapcov aj pre dievčatá. Od bábätiek až po školákov. Či už hľadáte darček pod stromček alebo k narodeninám, určite si u nás vyberiete. Myslíme aj na vaše peňaženky, a preto vám neustále prinášame zaujímavé akcie a zľavy na hračky.

Hračky na záhradu

Rozmýšľate nad domácim ihriskom pre vášho drobčeka? Ste na správnej adrese. Náš Macko pre vás vybral parádne hračky. Nazrite do našich kategórii a vyberte krásnu hračku pre vaše dieťa:

Hračky na kolieskach podporujú motorický rozvoj detí. A nielen to. Malí nezbedníci ich priam zbožňujú. Aká hračka poteší toho vášho? Trojkolka, odrážadlo, kolobežka, korčule alebo dokonca skateboard?

Hráme sa doma

Nikto netuší odkiaľ deti berú všetku tú energiu. Zabaviť ich doma je niekedy poriadna makačka. Máme však pre vás tipy na hračky, od ktorých svoje dieťa jednoducho neodlepíte. Čo by potešilo to vaše:

Hračky pre bábätko

Nezabúdame ani na najmenšie deti. Bábätká sú ešte mimoriadne citlivé, práve pre ne máme v ponuke mäkkučké plyšové hračky, hracie deky, kolotoče nad postieľku a iné hračky pre bábätká, ktoré stimulujú detské zmysly. Nachystajte si výbavu pre bábätko a vyberte si dojčenské potreby ako prebaľovacie tašky a podložky, látkové plienky, zavinovačky a iné.

Rozprávkové motívy

Rozprávky milujú všetci, dospelí aj deti. No a u nás rozprávkové hračky predsa nemôžu chýbať! Ktorú rozprávku má vaše dieťa najradšej:

Pozrite si všetky rozprávkové hračky v našej ponuke.