Spôsob dopravy a platby na Mackoviahracky.sk

Dopravné a poštové poplatky

V Internetovom obchode Mackoviahracky.sk máme 95 % tovaru na vlastnom sklade. Tovar  je preto odosielaný po prijatí vašej objednávky najneskôr do 24 hodín, resp. nasledujúci pracovný deň.

Štandardne používame kuriérsku dopravu Geis SK. Snažíme sa, aby okrem zaujímavých zliav aj poštovné bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poplatok za Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín je účtované podľa hodnoty Vašej objednávky a spôsobu platby:

 

Do 299 € (vrátane)

Nad 299 €

Dobierka

5,00 €

zadarmo

Platba vopred

3,00 €

zadarmo

Osobný odber

zadarmo

zadarmo

Pokiaľ ste si zvolili spôsob úhrady vopred bankovým prevodom pri preberaní zásielky už neplatíte za dobierku a doprava Vás týmto vyjde lacnejšie o 2 €.

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie. Ohľadom presnej výšky poštovného do zahraničia Vás budeme informovať po potvrdení Vašej objednávky. Orientačné ceny poštovného do zahraničia si môžete pozrieť nižšie. Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH.

Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách, stále však platia rovnaké podmienky (doručenie na Slovensko a v jednej zásielke).

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky či počet objednaných titulov.

Kuriérska doprava, zásielky v rámci Slovenskej republiky

Kuriérske zásielky sú doručované do 24 hodín od predania zásielky kuriérovi (doručuje sa v pracovné dni). Tovar je doručený priamo do Vašich rúk na adresu, ktorú uvediete ako fakturačnú adresu. Pokiaľ je dodacia adresa iná ako fakturačná adresa, tovar Vám bude dodaný na vyplnenú dodaciu adresu. V prípade neúspešného prvého pokusu o doručenie, druhý pokus o doručenie je v cene poštovného. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi.

Termín expedície

  • Tovar skladom, objednaný v Po-Pia do 15:00 hod Vám odošleme v rovnaký deň a môžete ho očakávať nasledujúci pracovný deň. 

  • Objednávky prijaté v pracovné dni po 15:00 hodine, cez víkend a v deň štátneho sviatku v rámci Slovenskej republiky Vám odošleme v prvý nasledujúci pracovný deň.

Doručenie zásielky: 
Doručenie je v pracovné dni v čase 8 - 18 hod. Nie sme schopní ovplyvniť presný čas doručenia, preto doporučujeme, aby ste si zásielky nechali doručovať napr. do Vášho zamestnania.

V deň expedície Vašej zásielky Vám večer z e-mailovej adresy shipment@darya.sk e-mailom odošleme číslo zásielky, čiastku k úhrade kuriérovi a link kuriérskej spoločnosti Geis SK na sledovanie zásielky. Platba je možná iba v hotovosti. Buďte pripravený na dodacej adrese prevziať zásielku. Prepravca bohužiaľ nemôže čakať.

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, môžete to spraviť priamo na stránke Spoločnosti Geis SK, kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky ktoré Vám pri expedícii zašleme emailom.

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť ihneď po zadaní objednávky v priestoroch našej prevádzky na Kukučínovej 52 (areál pošty), 83103 Bratislava. Tovar si môžete prevziať počas pracovných dní v čase od 16:00 do 18:00 (po dohode až do 21:00 hod, pripadne v sobotu od 9:00 do 18:00 a v nedeľu od 12:00 do 16:00). V prípade, že Vám tento čas nevyhovuje, je možné dohodnúť osobitný termín telefonicky alebo cez SMS na čísle 0904 801 759. Osobný odber je nutné potvrdiť písomne odpoveďou na e-mail prijatý po vytvorení objednávky alebo telefonicky. 

Pri osobnom odbere platíte len hodnotu tovaru.

Poštovné do zahraničia

V nasledovnej tabuľke sú uvedené orientačné sumy poštovného do zahraničia. Platba na dobierku je možná iba do Českej republiky, pri doručení do ostatných krajín je možná iba platba vopred. Presnú cenu poštovného Vám oznámime po skompletizovaní Vašej objednávky, keď budeme vedieť jej presnú hmotnosť; približné poštovné však môžete zistiť aj z nasledovnej tabuľky:

 

Česká republika
(platba vopred)

Česká republika
(dobierka)

Európa
(platba vopred)

do 2kg

3,00 €

5,00 €

14,67 €

do 3kg

3,00 €

5,00 €

24,23 €

do 5kg

3,00 €

5,00 €

29,31 €

do 10kg

3,00 €

5,00 €

33,89 €

do 15kg

3,00 €

5,00 €

36,94 €

do 20kg

3,00 €

5,00 €

42,02 €

do 30kg

3,00 €

5,00 €

49,66 €