Detské domčeky

Detský domček je útočisko pre deti a často predstavuje špeciálne miesto, kde sa môžu hrať a oddychovať, či už samy alebo so súrodencami a kamarátmi. Hra v domčeku u detí rozvíja socializáciu, komunikačné schopnosti, kreativitu a fantáziu, pomocou hier napodobňujú dospelých a približujú sa ich svetu, do ktorého chcú patriť. Pri kúpe detského domčeka sa nevyhnete mnohým otázkam od rozpočtu až po množstvo detí, ktoré sa bude v domčeku hrať. Náš veľký sprievodca vás však hravo prevedie výberom domčeka pre deti krok za krokom.

Prečo deti potrebujú domček na hranie

Detské domčeky podporujú predstavivosť detí a prinášajú im kopec zábavy. Detská fantázia nepozná hraníc a hra v detskom domčeku okrem nej rozvíja aj iné zručnosti:

 • podporuje detskú predstavivosť a kreativitu
 • pomáha budovať a upevňovať sociálne väzby
 • prostredníctvom nej deti napodobňujú dospelých
 • nadobúdajú samostatnosť a pocit zodpovednosti
 • zdokonaľujú si jemnú aj hrubú motoriku
 • domček deťom poskytuje útočisko a miesto na odpočinok
 • prinesie deťom množstvo hodín skvelej zábavy

Domčeky za ľudovú cenu

Rozpočet na detský domček niekedy nepustí, preto u nás nájdete aj detské domčeky za výhodné ceny. Domčeky za ľudovú cenu majú takisto prvotriedne prevedenie a sú prepracované do najmenších detailov. Nechýbajú im okná so žalúziami a praktické polovičné dvere.

Domček Sunny Smoby

  SM810707
Skladom

Domček Nature Smoby

  SM310069
Skladom

Domček Jolie Smoby

  SM810708
Skladom

Zlatá stredná cesta

Zlatá stredná cesta je najčastejšia voľba rodičov, ktorí sa nevedia pri kúpe detského domčeka rozhodnúť. V bohatej ponuke domčekov za priaznivú cenu nájdete mnoho detských domčekov v rôznych farbách, s odlišnou dispozíciou, tematikou a doplnkami.

Domček s kuchynkou Nature Smoby

  SM810217-B
Skladom

Domček s obchodom Sweety Corner Playhouse Smoby

  SM810225-J
Skladom

Pre náročných

Domčeky pre náročných malých majiteľov disponujú množstvom doplnkov a deti sa v nich dokážu hrať naozaj dlho. Bohatý priestor v interiéri, ale aj krásne navrhnutý exteriér domčeka deťom ponúka veľa podnetov a nebráni hre viacerých detí naraz.

Domček cédrový na pilieroch Loft 300 Natural Exit Toys

  ET50031100
Skladom

Domček pre záhradníka Garden House Smoby

  SM810223-B
Skladom

Domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe Smoby

  SM810221-B
Skladom

Špeciálne koncepty domčekov Smoby

Exkluzívne domčeky priamo od renomovaného výrobcu Smoby sú už na prvý pohľad jedinečné a od bežných domčekov Smoby sa výrazne odlišujú. Desiatky domčekov v rôznych kombináciách vyhovejú požiadavkám všetkých detí, ktoré od domčeka očakávajú viac ako iba priestor na hru. Každý domček zo špeciálnej ponuky je rozšírený o lákavé doplnky a vybavenie, vďaka čomu bude hra ešte kreatívnejšia a zábavnejšia. Nadčasový koncept domčekov Smoby ponúka priestor na realizáciu všetkých detských predstáv a spokojní budú aj rodičia.

Na čo sa pri výbere domčeka zamerať

Pri výbere detského domčeka, či už do interiéru alebo exteriéru, treba prihliadať na celý rad faktorov. Kúpa domčeka pre deti je síce omnoho jednoduchšia ako stavba skutočného rodinného domu, ale určite ju netreba podceňovať. Aké sú hlavné kritériá, podľa ktorých treba vyberať detský domček?

 • vek a výška dieťaťa - v našej ponuke sa nachádzajú domčeky pre deti od 2 a 3 rokov, ktoré však, samozrejme, potešia aj staršie deti. Horná veková hranica nie je limitovaná vekom detí, ale skôr ich výškou.
 • množstvo detí - pri výbere domčeka treba prihliadať aj na počet detí, ktoré sa v ňom budú hrať. Ak viete, že v domčeku sa bude hrať iba jedno dieťa, postačí mu aj menší domček. V prípade väčšieho počtu detí sa treba poobzerať po priestranných domčekoch.
 • priestor v interiéri - niektoré domčeky, najmä tie tematické, sú vo vnútri priestranné, ale interiér je zariadený nábytkom alebo doplnkami. Iné typy domčekov majú vo vnútri otvorený koncept, takže nedisponujú doplnkami a deti tak nie sú obmedzené rozmiestnením nábytku. V takých domčekoch si môžu na zem rozprestrieť deku, rozložiť spoločenské hry na celej ploche domčeka alebo ho zariadiť inak podľa svojej fantázie.
 • dispozícia domčeka - rozmery domčeka, jeho celková veľkosť a dispozícia pri výbere takisto zavážia. S umiestnením domčeka súvisí počet a veľkosť okien a dverí, ale určite aj jednotlivé komponenty domčekov. Domčeky s piknikovými stolmi a vonkajšími kuchynkami si žiadajú viac priestoru, pretože inak by boli deti ochudobnené o množstvo zábavy.
 • materiál - na výber máte z dvoch materiálov, a to plast a drevo. Plastové domčeky sú oproti dreveným nenáročné na údržbu a sú ľahšie, takže ich hravo prenesiete na iné miesto. Domčeky z dreva si vyžadujú viac starostlivosti, ale nádherný vzhľad prírodného materiálu za to určite stojí. Od voľby materiálu sa odvíja aj cena, ktorá je pri plastových domčekoch často výrazne nižšia.
 • tematické domčeky - hra v detskom domčeku je sama o sebe podnetná a rozvíja detskú fantáziu i kreativitu. Ešte viac radosti z hry budú mať deti vďaka tematickým domčekom, ktoré malých majiteľov premenia aj na záhradníkov, kuchárov, cukrárov či dokonca Indiánov.
 • možnosť doplnkov - u nás máte možnosť nakonfigurovať si domček podľa svojich predstáv a požiadaviek detí. Mnohé domčeky môžete prispôsobiť na mieru, doladiť do tých najmenších detailov a zariadiť všetkým, po čom vaše deti túžia.  Zvážte aj sety domčekov s príslušenstvom. Takto môžete svojmu dieťaťu kúpiť domček aj so šmykľavkou alebo hojdačkou za výhodnejšiu cenu.

Domčeky Garden House


Domček pre záhradníka Garden House je vynikajúcim darčekom pre deti, ktoré odmalička fascinujú kvety, rastliny a práce v záhrade. Potešte svoje ratolesti rozšíreným konceptom domčeka Garden House, ktorý dokonale splní ich predstavy. Nechýbajú kvetináče, predzáhradka, priestor na sedenie, ale ani dielnička alebo záhradné náradie.

Domčeky Neo Friends House DeLuxe


Priestranný detský domček deťom ponúkne ešte viac priestoru a doplnkov. Súčasťou domčeka môže byť odteraz veľká záhrada plná kvetináčov, slnečníky, vnútorná kuchynka, ale aj nákupné centrum. V bezprostrednej blízkosti domčeka si deti môžu otvoriť kaviareň, prejsť sa po prístupovej ceste a zapnúť večerné osvetlenie.

Stany Teepee Evolutive


Fantastický hrací stan Teepee Evolutive je perfektnou alternatívou k domčekom Smoby a deti si ho obľúbia od prvého momentu. Okolie stanu môže vďaka našej jedinečnej ponuke skrášliť okrúhla záhradka, pridať môžete aj gril, jedálenský kútik, kvetinový plot, slnečníky, záhradné náradie a tiež podlahu.

Domčeky Chef House DeLuxe


Hry na majiteľa reštaurácie, kuchára a čašníka nikdy nevyjdú z módy. Doprajte vašim deťom nový pôžitok z hry na povolanie, pohodlne sa usaďte a vyberte si z bohatého menu, ktoré domčeky s reštauráciou ponúkajú. K domčeku môžete pridať nábytok na sedenie, záhradný gril s kuchyňou, ale aj záhradku a kosačku.

Domčeky Pilings House


Domček na vyvýšených pilieroch so šmykľavkou deťom poskytuje dostatok priestoru na hranie nielen vo vnútri domčeka, ale aj pod ním, no dizajnéri v Smoby sa rozhodli pridať ešte niečo navyše. Neoddeliteľnou súčasťou domčeka sa tak môže stať oplotenie so záhradkou, ale na svoje si prídu aj kuchári, záhradkári a domáci majstri.

Domčeky My Neo House DeLuxe


Skvelou voľbou sú aj špeciálne domčeky My Neo House DeLuxe s rozličným príslušenstvom od záhrady až po kuchynský kútik. Vďaka rôznym kombináciám dokážete bez problémov vybrať domček ako stvorený pre vaše deti a ich potreby.

Domčeky s rozprávkovými motívmi

Majú vaše deti obľúbené rozprávkové postavičky? Aj tie im môžu počas hry v domčeku robiť spoločnosť. Obľúbená rozprávková postavička znamená v živote dieťaťa veľmi veľa, často je to ich najlepší kamarát, s ktorým sa dokážu stotožniť.

Domčeky Frozen Disney


Detské domčeky s motívom rozprávky Ľadové kráľovstvo zdobia princezné Anna a Elsa, ktoré určite dôverne poznajú všetky deti. Počas hry sa na nich bude usmievať aj priateľský snehuliak Olaf, usmievavý sob Sven a verný Kristoff. Domčeky Smoby s licenciou Frozen sa už na prvý pohľad odlišujú farebným prevedením, vďaka čomu sa v nich deti budú cítiť ako v skutočnom Ľadovom kráľovstve.

Domčeky Paw Patrol


Pre malých milovníkov animovaného seriálu Labková patrola si dizajnéri Smoby pripravili špeciálny domček s motívom tejto populárnej rozprávky. Domček v pestrých farbách zdobia obrázky psích hrdinov z rozprávky Paw Patrol. Na dverách nechýba Chase, Marshall a Skye a v prednej časti domčeka budú deti vítať aj Rubble a Everest.

Domčeky Corolle


Detské domčeky, ktoré sa môžu popýšiť licenciou Corolle dokonale ladia s bábikami z dielne tejto obľúbenej francúzskej značky. Ružová fasáda domčekov a kvetinové detaily potešia najmä deti, ktoré vlastia bábiku Corolle a budú sa o ňu starať v domčeku s rovnakým dizajnom.

Francúzska záruka kvality

Kúpou detského domčeka v našom eshope sa môžete spoľahnúť na záruku kvality. Všetky domčeky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy a kritériá Európskej únie, vďaka čomu budete vždy vedieť, že hra vašich detí v detskom domčeku je maximálne bezpečná.

 • UV filter - počas teplejších mesiacov bude domček odolávať zmenám počasia, ktoré by sa mohli podpísať na tom, ako vyzerá. Ak si však dávate na výbere domčeka záležať, určite zvoľte taký, ktorý má kvalitný UV filter. Vďaka UV filtru budú farby chránené pred dažďom a slnkom a vydržia dlhšie pestré. UV ochrana na domčeku chráni aj detskú pokožku, takže deti sú počas hry v domčeku v úplnom bezpečí.
 • pevná konštrukcia - odolá aj silnému vetru. Stabilita domčeka je dôležitá nielen kvôli nástrahám počasia, ale najmä kvôli detskej bezpečnosti.
 • odolné plasty - vysoko kvalitný plast použitý na výrobu domčekov neškodí zdraviu, má kvalitné spracovanie a vydrží aj najbláznivejšie detské hry.
 • oblé hrany - zamedzujú zraneniam a protišmykové časti zasa chránia pred ukĺznutím.
 • certifikát CE - naše domčeky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy a kritériá Európskej únie a bol im udelený certifikát CE, ktorý označuje výrobky vyhovujúce právnym predpisom Európskej únie.

Vyberte si detský domček a množstvo príslušenstva

Zvonček elektronický k domčekom Smoby

Výrobca: Smoby SM810908
Skladom

Domček Friends House Smoby

Výrobca: Smoby SM810211-A
Skladom

Domček Pretty Nature Smoby

Výrobca: Smoby SM810702
Skladom

Podlaha pod všetky domčeky Smoby

Výrobca: Smoby SM810907
Skladom

Domček Priateľov Smoby

Výrobca: Smoby SM810200
Skladom

Zvonček elektronický Doorbell Smoby

Výrobca: Smoby SM810912
Skladom

Set domček Pretty Nature Smoby

Výrobca: Smoby SM810713-30
Skladom

Domček Friends House Smoby

Výrobca: Smoby SM810211-B
Skladom

Domček s kuchynkou Pretty Blue Smoby

Výrobca: Smoby SM810711
Skladom

Kuchynka so 17 doplnkami k domčekom Smoby

Výrobca: Smoby SM810901
Skladom

Set domček Pretty Blue Smoby

Výrobca: Smoby SM810711-8
Skladom

Piknik stôl s dvoma lavicami k domčekom Smoby

Výrobca: Smoby SM810902
Skladom

Domček Neo Jura Lodge DeLuxe Smoby

Výrobca: Smoby SM810213-A
Skladom

Predzáhradka s dvoma kvetináčmi ku všetkým Smoby

Výrobca: Smoby SM810904
Skladom

Domček s kuchynkou Nature Smoby

Výrobca: Smoby SM810217-B
Skladom

Solárna lampa nabíjateľná Nomad Solar Lamp Smoby

Výrobca: Smoby SM810910
Skladom

Set domček na pilieroch Pilings House Smoby

Výrobca: Smoby SM810800-2
Skladom

Set domček Lovely Smoby

Výrobca: Smoby SM810705-2
Skladom

Odkvap so zberačom dažďovej vody Watter Butt Plus k Smoby

Výrobca: Smoby SM810909
Skladom

Domček Priateľov s kuchynkou priestranný Neo Friends House Smoby

Výrobca: Smoby SM810202
Skladom

Set domček Pretty Blue Smoby

Výrobca: Smoby SM810711-33
Skladom

Domček Priateľov Smoby

Výrobca: Smoby SM310209
Skladom

Domček na pilieroch Pilings House Smoby

Výrobca: Smoby SM810800
Skladom

Domček pre záhradníka Garden House Smoby

Výrobca: Smoby SM810405
Skladom

Domček Neo Jura Lodge Smoby

Výrobca: Smoby SM810213-D
Skladom

Domček Pretty Blue Smoby

Výrobca: Smoby SM810703
Skladom

Slnečník na záhradu 80*90 cm Sunshade k Smoby

Výrobca: Smoby SM810911
Skladom

Domček Friends House Smoby

Výrobca: Smoby SM810211-D
Skladom

Domček Pretty Blue Smoby

Výrobca: Smoby SM310064
Skladom

Set domček Pretty New Grey Smoby

Výrobca: Smoby SM810710-8
Skladom