Autíčko na diaľkové ovládanie IRC Minnie Van Jada ružové dĺžka 19 cm

Popis produktu

Autíčko na diaľkové ovládanie IRC Minnie Van v nádhernom ružovom vyhotovení predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä dievčatá od 3 rokov. Štýlové autíčko s figúrkami Minnie a Daisy funguje na diaľkové ovládanie, dokáže sa hýbať smerom dopredu a pri pohybe vzad zatáča do strany. Diaľkový ovládač sa dá upevniť na zápästie, funguje na frekvencii 2,4 GHz, autíčko dosahuje maximálnu rýchlosť 2,5 km/h. Celková dĺžka autíčka je 19 cm, je vyrobené z pevných a odolných plastov.

Disney dodávka predstavuje výbornú prvú hračku na diaľkové ovládanie, s ktorou si deti vyskúšajú svoju šikovnosť a presnosť pri šoférovaní. Trénujú si jemnú motoriku, reflexy a učia sa správne odhadovať vzdialenosti. Pri obchádzaní prekážok v interiéri si rozvíjajú aj logické myslenie. Populárne Disney figúrky im vyčarí úsmev na tvári, budú mať ešte väčšiu radosť z každej jazdy a podnecuje v nich rozvoj kreativity a fantázie.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji hračiek spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková dĺžka19 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.