Darčekové poukazy a darčeky

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Neviete sa rozhodnúť, aký darček kúpiť? Stavte na zaručenú spokojnosť s darčekovým poukazom. Urobíte tak z pohodlia domova a nemusíte sa obávať neskorého doručenia. Stačí si vybrať zo štyroch hodnôt poukazov, ktoré ponúkame a po zakúpení vám poukaz obratom pošleme na e-mail. Za pár minút je tak dokonalý darček na svete.

Kúpiť poukaz
Potraviny ku každej kuchynke zadarmo!

Potraviny ku každej kuchynke zadarmo!

Vďaka Olimu, Mile a Brunovi sa teraz vaše deti môžu tešiť rovno z dvoch krásnych hračiek naraz - potešte ich kuchynkou z nášho eshopu podľa vlastného výberu a my vám k objednávke pribalíme jedny zo štyroch potravín Écoiffier ako darček! Neváhajte a využite túto štedrú mackovskú ponuku, pretože z kopy potravín bude pomaly, ale isto ubúdať.

Chcem darček
Vedierko z cukrovej trstiny ako darček

Vedierko z cukrovej trstiny ako darček

Zaujíma vás, aké je vedierko z cukrovej trstiny na dotyk? Chcete vedieť, či je sladké ako cukor alebo rovnako voňavé? Prezradíme vám, že toto vedierko do piesku je naozaj neobyčajné. Ostatné tajomstvá musíte odhaliť vy a vaše deti. Ako? Stačí splniť jednu podmienku - vytvorte u nás objednávku v minimálnej hodnote 149€ a my vám k nej pribalíme vedierko do piesku Smoby vyrobené z cukrovej trstiny ako darček.

Chcem darček
Fľaša na pitie zadarmo k nákupu

Fľaša na pitie zadarmo k nákupu

Nedokážete ich počas hry zaujať osviežujúcou vodou alebo obľúbeným čajom? Stavte na veselý dizajn fľaše a pridajte aj slamku, ktorú deti milujú. To všetko spĺňa fľaša Bidon Beaba, ktorú teraz môžete získať celkom zadarmo. Stačí, ak na našom e-shope nakúpite hračky a dojčenské potreby v minimálnej hodnote 199 € a my vám túto fľašu pribalíme ako darček.

Chcem darček