Darčekové poukazy a darčeky

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Neviete sa rozhodnúť, aký darček kúpiť? Stavte na zaručenú spokojnosť s darčekovým poukazom. Urobíte tak z pohodlia domova a nemusíte sa obávať neskorého doručenia. Stačí si vybrať zo štyroch hodnôt poukazov, ktoré ponúkame a po zakúpení vám poukaz obratom pošleme na e-mail. Za pár minút je tak dokonalý darček na svete.

Kúpiť poukaz
Potraviny ku každej kuchynke zadarmo!

Potraviny ku každej kuchynke zadarmo!

Vďaka Olimu, Mile a Brunovi sa teraz vaše deti môžu tešiť rovno z dvoch krásnych hračiek naraz - potešte ich kuchynkou z nášho eshopu podľa vlastného výberu a my vám k objednávke pribalíme jedny zo štyroch potravín Écoiffier ako darček! Neváhajte a využite túto štedrú mackovskú ponuku, pretože z kopy potravín bude pomaly, ale isto ubúdať.

Chcem darček
Vedierko z cukrovej trstiny ako darček

Vedierko z cukrovej trstiny ako darček

Zaujíma vás, aké je vedierko z cukrovej trstiny na dotyk? Chcete vedieť, či je sladké ako cukor alebo rovnako voňavé? Prezradíme vám, že toto vedierko do piesku je naozaj neobyčajné. Ostatné tajomstvá musíte odhaliť vy a vaše deti. Ako? Stačí splniť jednu podmienku - vytvorte u nás objednávku v minimálnej hodnote 149€ a my vám k nej pribalíme vedierko do piesku Smoby vyrobené z cukrovej trstiny ako darček.

Chcem darček
Fľaša na pitie zadarmo k nákupu

Fľaša na pitie zadarmo k nákupu

Nedokážete ich počas hry zaujať osviežujúcou vodou alebo obľúbeným čajom? Stavte na veselý dizajn fľaše a pridajte aj slamku, ktorú deti milujú. To všetko spĺňa fľaša Bidon Beaba, ktorú teraz môžete získať celkom zadarmo. Stačí, ak na našom e-shope nakúpite hračky a dojčenské potreby v minimálnej hodnote 199 € a my vám túto fľašu pribalíme ako darček.

Chcem darček
K trojkolke smarTrike batoh zdarma!

K trojkolke smarTrike batoh zdarma!

Aj vaši najmenší sa tešia vždy, keď spolu idete von objavovať svet? Spríjemnite im neoceniteľné chvíle dobrodružnou jazdou na trojkolke smarTrike. Pri nákupe teraz dostanete navyše ako darček krásny batoh zdarma.

Chcem darček