Darčekové poukazy a darčeky

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Neviete sa rozhodnúť, aký darček kúpiť? Stavte na zaručenú spokojnosť s darčekovým poukazom. Urobíte tak z pohodlia domova a nemusíte sa obávať neskorého doručenia. Stačí si vybrať zo štyroch hodnôt poukazov, ktoré ponúkame a po zakúpení vám poukaz obratom pošleme na e-mail. Za pár minút je tak dokonalý darček na svete.

Kúpiť poukaz
Black Friday zľavy až 8 týždňov!

Black Friday zľavy až 8 týždňov!

Každý týždeň na vás bude čakať extra zľava na rôzny sortiment z našej bohatej ponuky. Na výbere hračiek a dojčenských potrieb, ktoré v jednotlivé týždne budeme zľavňovať, sa môžete podieľať aj vy! A to prostredníctvom hlasovania, ktoré nájdete na našej facebook stránke Hračkárstvo MackoviaHračky.sk.

Nakupovať
Adventný kalendár ako darček!

Adventný kalendár ako darček!

Stačí, ak u nás nakúpite vianočné hračky v minimálnej hodnote 149€ a naši usilovní Mackovia vám k objednávke pribalia darček v podobe adventného kalendára úplne zadarmo. Nádherný adventný kalendár obsahuje už tradične 24 okienok, ktoré v sebe ukrývajú 24 dielikov čarovnej vianočnej stavebnice.

Chcem darček
Potraviny ku každej kuchynke zadarmo!

Potraviny ku každej kuchynke zadarmo!

Vďaka Olimu, Mile a Brunovi sa teraz vaše deti môžu tešiť rovno z dvoch krásnych hračiek naraz - potešte ich kuchynkou z nášho eshopu podľa vlastného výberu a my vám k objednávke pribalíme jedny zo štyroch potravín Écoiffier ako darček! Neváhajte a využite túto štedrú mackovskú ponuku, pretože z kopy potravín bude pomaly, ale isto ubúdať.

Chcem darček
Vedierko z cukrovej trstiny ako darček

Vedierko z cukrovej trstiny ako darček

Zaujíma vás, aké je vedierko z cukrovej trstiny na dotyk? Chcete vedieť, či je sladké ako cukor alebo rovnako voňavé? Prezradíme vám, že toto vedierko do piesku je naozaj neobyčajné. Ostatné tajomstvá musíte odhaliť vy a vaše deti. Ako? Stačí splniť jednu podmienku - vytvorte u nás objednávku v minimálnej hodnote 99 € a my vám k nej pribalíme vedierko do piesku Smoby vyrobené z cukrovej trstiny ako darček.

Chcem darček
Fľaša na pitie zadarmo k nákupu

Fľaša na pitie zadarmo k nákupu

Nedokážete ich počas hry zaujať osviežujúcou vodou alebo obľúbeným čajom? Stavte na veselý dizajn fľaše a pridajte aj slamku, ktorú deti milujú. To všetko spĺňa fľaša Bidon Beaba, ktorú teraz môžete získať celkom zadarmo. Stačí, ak na našom e-shope nakúpite hračky a dojčenské potreby v minimálnej hodnote 199 € a my vám túto fľašu pribalíme ako darček.

Chcem darček