Set domček Priateľov s vodným svetom v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný

Popis produktu

Domček Priateľov s vodným svetom predstavuje osviežujúcu súpravu hračiek pre deti od 3 rokov. Hračky v sete od európskych výrobcov Smoby a BIG farebne a dizajnovo ladia, vytvoria na záhrade skvelé vodné centrum. Rozšíriteľný domček so sprchou dokáže rásť spolu s deťmi - kedykoľvek k nemu môžete dokúpiť originálne doplnky. Vodná hra s mušľou a chobotnicou pripravia chlapcom a dievčatám osviežujúce zážitky na záhrade či dvore. Počas horúcich letných dní ocenia striekajúcu vodu, ktorá ich príjemne ochladí a navyše si pohybom na čerstvom vzduchu posilňujú imunitu.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Domček Priateľov v elegantných farbách poteší každé dieťa už od 3 rokov. Priestranný domček ponúkne deťom veľký priestor na hranie, takže sa vo vnútri zahrajú aj so svojimi súrodencami či kamarátmi. Disponuje dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami a plnými dverami s kľúčom a priezorom. Pre malých poštárov je pripravená poštová schránka, deti ocenia aj skvelý výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Prispôsobiteľné okenice zaručia, že budú mať vnútri vždy príjemný vánok aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Domček pôsobí realistickým dojmom, v zadnej časti sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov.

Sprchová hlavica k všetkým domčekom Shower 3in1 Smoby upevniteľné na stenu/na zem/do ruky od 24 mes

Sprchová hlavica Shower 3v1 od francúzskeho Smoby predstavuje skvelý doplnok ku všetkým záhradným domčekom Smoby a zabavia sa s ňou deti od 2 rokov. Sprchová hlavica sa jednoducho napojí na záhradnú hadicu a chlapci a dievčatá si užívajú osviežujúci prúd vody. Sprchová hlavica sa dá upevniť na domček, položiť na trávnik alebo ju deti môžu držať klasicky v rukách. Vodné trysky v sprchovej hlavici ponúkajú 2 módy striekania vody: klasický a rotačný, takže sa deti môžu tešiť na veľa radostných chvíľ so svojimi kamarátmi a súrodencami. Záhradná hadica nie je súčasťou balenia.

Vodná hra striekajúca mušľa Splash Shower BIG s dotykovým senzorom na nohy sa spustí voda od 2 rokov

Vodná hra striekajúca mušľa Splash Shower od nemeckého výrobcu BIG predstavuje vynikajúcu vodnú hračku pre deti už od 2 rokov. Modrá mušľa s nosnosťou 100 kg je vyrobená z pevného a odolného plastového materiálu, vydrží deťom dlhé roky. Je vybavená dotykovým senzorom a keď sa na ňu dieťa postaví, voda začne z mušle automaticky striekať a príjemne ho osvieži počas horúcich letných dní. Voda z mušle strieka iba v prípade, že na nej dieťa stojí, vďaka čomu sa zbytočne nemíňa voda. Vďaka protišmykovému povrchu bude mať dieťa na mušli pocit bezpečia a stability. K mušli stačí pripojiť vašu záhradnú hadicu a osviežujúca hra sa môže začať. Striekajúca vodná mušľa má rozmery 51*49*7 cm.

Vodná hra chobotnica Aqua Nauti BIG so 4 metrovým vodotryskom

Vodná hra chobotnica Aqua Nauti od nemeckého BIG je originálna záhradná hračka, ktorá zaujme chlapcov aj dievčatá už od 3 rokov. Po napojení striekajúcej chobotničky na bežnú záhradnú hadicu, vyletí jej čiapka do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti od tlaku vody. Už počas stúpania sa čiapka chobotničky začne točiť a tak poskytne všetkým deťom v okolí príjemný a chladivý relax. Chobotnička je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, jej realistické chápadlá poskytujú extra stabilitu proti prevráteniu a svoj nádherný vzhľad si zachová aj po rokoch používania vďaka UV filtru, ktorý chráni farbu pred vyblednutím. Striekajúca vodná chobotnička má rozmery 45*45*45 cm.

Renomovaná francúzska značka Smoby prináša deťom kvalitné plastové hračky už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.