Vodná hra striekajúca mušľa Splash Shower BIG s dotykovým senzorom na nohy sa spustí voda od 2 rokov

Popis produktu

Vodná hra striekajúca mušľa Splash Shower od nemeckého výrobcu BIG predstavuje vynikajúcu vodnú hračku do každej záhrady, s ktorou sa zabavia všetky deti už od 2 rokov. Modrá mušľa s nosnosťou 100 kg je vyrobená z pevného a odolného plastového materiálu, vydrží deťom dlhé roky. Je vybavená dotykovým senzorom a keď sa na ňu dieťa postaví, voda začne z mušle automaticky striekať a príjemne ho osvieži počas horúcich letných dní. Voda z mušle strieka iba v prípade, že na nej dieťa stojí, vďaka čomu šetrí zbytočné míňanie vody. Vďaka protišmykovému povrchu bude mať dieťa na mušli pocit bezpečia a stability. 

K mušli stačí pripojiť vašu záhradnú hadicu a osviežujúca hra sa môže začať. Mimoriadne stabilná a pevná mušľa má povrch chránený UV filtrom, vďaka čomu si zachová krásny vzhľad aj po dlhom používaní. Vodná mušľa je skvelým doplnkom do každej záhrady, stane sa obľúbenou hračkou pri stretnutiach viacerých detí, osvieži aj ich rodičov. Svoje využitie nájde aj pri letných oslavách, posedeniach, dá sa vziať aj na výlety, jednoducho kamkoľvek, kde ju budete môcť pripojiť na záhradnú hadicu. Striekajúca vodná mušľa má rozmery 51*49*7 cm, takže nezaberá veľa miesta, dá sa jednoducho uskladniť, ľahko sa čistí.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery51*49*7 cm
Hmotnosť1,7 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.