Set upratovací vozík s elektronickým vysávačom Clean Smoby a opatrovateľské centrum s bábikou

Popis produktu

Set upratovací vozík s elektronickým vysávačom a opatrovateľské centrum s bábikou je moderná sada hračiek pre deti od 3 rokov. Set hračiek pre deti spolu krásne farebne aj dizajnovo ladí a bude ich baviť dlhé roky. Hračky v sete pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, približujú sa svetu dospelých, učia sa starostlivosti o druhých. Sada hračiek je v ponuke za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Výrobca Smoby spája v hračkách originálny francúzsky dizajn, bezpečnosť a najvyššiu kvalitu vďaka najmodernejším výrobným postupom. Set hračiek je vhodný aj pre hru viacerých detí.

Upratovací vozík s elektronickým vysávačom Vacuum Cleaner Smoby tyrkysový s 9 doplnkami

Upratovací vozík pre deti Vacuum Cleaner je moderná sada hračiek na upratovanie, ktorá poteší chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Detský upratovací vozík je vyhotovený v krásnej tyrkysovej farbe s oranžovými detailmi. Touto realistickou hračkou urobíte radosť malým pomocníkov, ktorí radi doma pomáhajú. Vozík na upratovanie ponúka pre malých pomocníkov v domácnosti sadu 9 doplnkovelektronický vysávač, ktorý vydáva pri vysávaní reálne zvukyveľkú metlu na zametanie, lopatkumetličkumop na podlahyhubkuoranžové vedierko na vodu a dve repliky čistiacich prostriedkov

Vozík pre deti je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Je pevný a stabilný. Výška upratovacieho vozíka je 56 cm a jeho celkové rozmery sú 31*32*56 cm. Upratovací vozík si dieťa vďaka 2 kolieskam ľahko premiestni kdekoľvek potrebuje, a tak má všetky potrebné nástroje na upratovanie vždy pri sebe. Vysávač farebne ladí s celým upratovacím setom. Má oblé tvary a funguje na 3 batérie LR44, ktoré sú súčasťou balenia. 9 doplnkov s elektronickým vysávačom a vozíkom spolu vytvárajú dokonalý upratovací set pre deti.

Opatrovateľské centrum elektronické Violette Baby Nurse Smoby s 30 cm cikajúcou bábikou a 24 doplnkami

Opatrovateľské centrum pre bábiky Baby Nurse s bábikou je skvelou hračkou pre malé dievčatá. Súčasťou centra je aj tablet, pomocou ktorého vaše dieťa sleduje denný program pre opatrovanie bábiky. Tablet svetielkujevydáva rôzne zvuky, čím upozorňuje malú mamičku na jej povinnosti, ktoré je potrebné pri starostlivosti o bábiku vykonať. Elektronický tablet nemusí byť pripevnený k centru, a tak malá mamička kedykoľvek vie, že ju jej bábika potrebuje. Celé opatrovateľské centrum pre bábiky je prevedené v odtieňoch ružovej farby, ktorá je doplnená sivou a postieľka je ozdobená peknými dekoráciami motýlikov. Hračka je pre deti vo veku od 3 rokov a jeho súčasťou je aj bábika s veľkosťou 32 cm.

Baby Nurse elektronické opatrovateľské centrum od Smoby disponuje vysúvateľnou zásuvkou, kde je možné odložiť bohatú výbavu, ktorá obsahuje fľaštičky s liekmi, teplomer, potraviny, lyžičky a podobne. Krásnym doplnkom je kolotoč zavesený nad postieľkou bábiky. Opatrovateľské centrum je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný, ale príjemný na dotyk. Je vysoké 50 cm, široké 39 cm a dlhé 54 cm. Batérie 2 x LR03/1,5V potrebné pre elektronický tablet nie sú súčasťou balenia. Opatrovateľské centrum je zdrojom nekonečnej zábavy, no okrem toho dieťa získa aj základy starostlivosti a naučí sa zodpovednosti. Elektronické funkcie hračky Smoby urobia hru s bábikou ešte viac pútavejšou a reálnou.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia38*19*58 cm
Celková dĺžka31 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné