Opatrovateľské centrum elektronické Violette Baby Nurse Smoby s 30 cm cikajúcou bábikou a 24 doplnkami

Popis produktu

Elektronické opatrovateľské centrum pre bábiky z modernej edície Baby Nurse je vynikajúcou hračkou pre všetky dievčatká od 3 rokov. Súčasťou centra je bábika s veľkosťou 30 cm s funkciou cikania a nechýba ani elektronický tablet, vďaka ktorému dieťa sleduje denný program pre opatrovanie bábiky. Svetelné a zvukové funkcie pripomínajú malej mamičke jej povinnosti, ktoré je potrebné pri starostlivosti o bábiku vykonať. Elektronický tablet sa dá od centra odpojiť a používať samostatne, takže ho dievčatá môžu mať stále poruke. Opatrovateľský komplex je vyhotovený v krásnych odtieňoch ružovej a ponúka bohatú sadu 24 doplnkov.

Dievčatká sa potešia kolotoču so srdiečkami a vtáčikmi, ktorý pomôže s uspávaním ich bábiky. Do praktickej zásuvky pod postieľkou a do bočných priečinkov si môžu odložiť doplnky, medzi ktorými nájdu plienku na prebaľovanie, fľašku na kŕmenie, detský krém, parfum, teplomer, lyžičky, náplaste, výživu a pod. Opatrovateľské centrum zabaví deti na dlhé roky, pričom dieťa získa aj základy starostlivosti a naučí sa zodpovednosti. Súprava určená k starostlivosti o bábiku je výborná hračka pre rozvoj detskej fantázie a kreativity, malé mamičky sa učia ako sa starať o bábätko.

Rozmery produktu sú 55*54*53 cm, pričom celková výška je 53 cm. Pri výrobe bol použitý kvalitný plast, ktorý je odolný, ale príjemný, zamatový na dotyk. Do centra sa zmestí bábika s maximálnou veľkosťou 42 cm. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý je vo svete známy produkciou kvalitných plastových hračiek. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*54*53 cm
Celková výška53 cm
Rozmery balenia49*15*64 cm
Celková dĺžka55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,0 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné