Set odrážadlo Bobby Classic BIG s klaksónom červené so svetlami na batérie a autíčko Mini Bobby na naťahovanie od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo s klaksónom Bobby Classic, naťahovacie autíčko a LED svetlá na odrážadlo tvoria skvelú sadu hračiek pre deti. Hračky k sebe výborne ladia, autíčko a odrážadlo majú žiarivú červenú farbu. Sú to hračky pre deti od 12 mesiacov. Pochádzajú od nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolom je byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Uvedené charakteristiky platia aj pre hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každé dieťa miluje jazdu podobnú jazde autom, preto je odrážadlo Bobby veľmi obľúbenou a žiadanou hračkou. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla v podobe autíčka, ktoré funguje na klasický pull back pohon. Na odrážadlo sa veľmi jednoducho dajú napojiť LED svetielka, pre ešte realistickejšiu hru na šoférovanie.

Odrážadlo Bobby Classic BIG s klaksónom od 12 mesiacov červené

BIG odrážadlo pre deti v prevedení červeného autíčka s bielymi prvkami je najoceňovanejšie detské odrážadlo značky BIG. Odrážadlo Bobby Classic má ocenenia spiel gutSuperbrands GermanyMommy Award a obstálo so známkou veľmi dobre v Eko teste. Toto krásne autíčko Bobby Classic je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou.

Kolieska odrážadla Bobby Classic majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Nízky podvozok výborne sedí na vozovke a dodáva odrážadlu úplnú stabilitu. Sedačka detského odrážadla je ergonomicky tvarovaná pre maximálny komfort z jazdy. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG ako vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu.

Detské autíčko Mini Bobby Classic BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov červené

Autíčko na naťahovanie Mini Bobby Classic vyšlo z dielne nemeckého výrobcu BIG. Naťahovacie autíčko je vernou kópiou klasického odrážadla BIG Bobby Classic. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v červenej farbe. Funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre deti od 1 roka. Keďže značka BIG si dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie.

Svetlá na batérie BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov

BIG LED svetlá ku všetkým odrážadlám BIG Bobby Car poslúžia malým vodičom, aby ich na ceste bolo dobre vidieť. Svetlá na batérie, ktoré sú súčasťou balenia, sú vhodné pri slabšej viditeľnosti, aby dieťa dobre videlo na cestu. Svetelný modul LED osvetlenia na odrážadlá má vysoký výkon pri malej spotrebe. Pri vývoji tohto výrobku dbala spoločnosť BIG na bezpečnosť detí. LED osvetlenie BIG zodpovedá Laser Safety Class 1 - prvá trieda bezpečnosti, takže nepoškodí ani citlivý detský zrak. Svetlá majú dve fázy osvetlenia - priame a so širokým záberom. Svetlá sa po určitom čase automaticky vypnú pre úsporu energie. Svetlá sú odolné voči striekajúcej vode. S týmito svetlami bude vaše dieťa dobre viditeľné aj za súmraku, takže sa nemusíte obávať o jeho bezpečnosť, ak zostanete dlhšie vonku. 

Všetky hračky v tomto sete sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny ÚV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Odrážadlo s prídavnými LED svetlami a auto na naťahovanie sú úžasné hračky pre chlapcov, ktoré sa k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom a zabezpečíte im tak hodiny plné zábavy. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38
Rozmery balenia59*27*31 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.