Svetlá k odrážadlu BIG New&Classic&Next&Neo na batérie od 12 mes

Popis produktu

BIG LED svetlá ku všetkým odrážadlám BIG Bobby Car New&Classic&Next&Neo poslúžia malým vodičom, aby ich na ceste bolo dobre vidieť. Svetlá na batérie, ktoré sú súčasťou balenia, sú vhodné pri slabšej viditeľnosti, aby dieťa dobre videlo na cestu. Svetelný modul LED osvetlenia na odrážadlá má vysoký výkon pri malej spotrebe. Pri vývoji tohto výrobku dbala spoločnosť BIG na bezpečnosť detí. LED osvetlenie BIG zodpovedá Laser Safety Class 1 - prvá trieda bezpečnosti, takže nepoškodí ani citlivý detský zrak.

Svetlá majú dve fázy osvetlenia - priame a so širokým záberom. Svetlá sa po určitom čase automaticky vypnú pre úsporu energie. Osvetlenie na odrážadlá BIG je prevedené v čiernej farbe chránenej ÚV stabilizátormi, ktoré ju konzervujú pred poškodením slnkom. Svetlá sú odolné voči striekajúcej vode. S týmito prídavnými svetlami značky BIG, ktoré môžete skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Car bude vaše dieťa dobre viditeľné aj za súmraku, takže sa nemusíte obávať o jeho bezpečnosť, ak zostanete dlhšie vonku. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery8*13*3 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,1 kg
NoteBattery: 2 x 1,5 V, LR44
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.