Set lavica na kreslenie Magic Desk Kresli a zmaž Smoby ružová a magnetická abeceda a čísla 72 kusov

Popis produktu

Ružová lavica na kreslenie Magic Desk a magnetická súprava písmen a čísiel je vynikajúca sada hračiek, vhodná pre všetky deti a najmä dievčatká od 2 rokov. Sadu hračiek ponúkame za zvýhodnenú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výrazne ušetria. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Deti sa zahrajú na umelcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých a rozvíjajú si svoje logické myslenie, fantáziu a predstavivosť pri práci s písmenkami a číslicami. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom hračky najvyššej kvality s prvotriednym vzhľadom.

Lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž s odkladacím priestorom a doplnkami

Lavica na kreslenie Magic Desk Activity od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka pre každé dieťa od 2 rokov. Lavica s tabuľou na kreslenie je vyrobená v krásnych farbách, ktoré zaujmú každé dieťa. Lavica Kresli a zmaž v sebe skrýva originálnu tabuľu, na ktorú si dieťa môže veselo kresliť rôzne obrázky a potom ich zmazať. Malí umelci budú mať k dispozícii praktickú zmazateľnú fixkuhandričku na utieranie tabule. Dieťa získa široké pole pôsobnosti, rozvíja svoj talent aj vďaka priloženému bloku obrázkov, ktoré si vyfarbuje.

Umelecká lavica má robustnú a stabilnú konštrukciuDetská lavica má aj šikovný úložný priestor, nachádzajúcim sa pod tabuľou, kam si chlapci aj dievčatá po hre odložia všetky umelecké potreby. Praktická lavica disponuje navyše ešte ďalšou odkladacou plochou nad tabuľou, kde si dieťa môže odkladať pracovné pomôcky, s ktorými práve pracuje. Pracovná plocha je vyhotovená tak, aby deťom poskytla správny uhol kreslenia a maľovania. Pohodlné sedadlo v kombinácii s opierkou nôh dopraje deťom komfort pri ich tvorbe.

Magnetické písmenká Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusov

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplnok k školskej tabuli pre deti. Súprava písmen na tabuľu je tvorená 72 písmenami, číslami a matematickými znakmi. Deti si z magnetických písmen môžu na detskej tabuli vytvárať rôzne obrazce, učiť sa skladať prvé slovíčka alebo počítať jednoduché príklady. 72 magnetických písmen pomôže deťom v predškolskom a mladšom školskom veku s učením sa písmen a čísel. Je to veľmi dobrá pomôcka na hravé učenie sa. Manipuláciou s malými písmenkami sa rozvíja aj jemná motorika manuálna zručnosť.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia59*17*69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,98 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné