Lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž so 4 odkladacími priestormi a 12 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Pre malých kresličov a maliarov prináša francúzsky Smoby originálnu lavicu na kreslenie Magic Desk, ktorá je ako stvorená pre všetkých chlapcov a dievčatká od 2 rokov. Lavica s tabuľou na kreslenie je vyrobená v nádhernej oranžovo-zeleno-modrej farebnej kombinácii. Lavica Kresli a zmaž v sebe skrýva originálnu tabuľu, na ktorú si detičky môžu kresliť rôzne obrázky, precvičovať si písanie čísiel, abecedy a potom ich jednoducho zmažú. Malí umelci budú mať k dispozícii sadu 12 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza zmazateľná fixka, handrička na utieranie tabule a blok s obrázkami, ktoré si môžu vyfarbovať. Dieťa tak získa široké pole pôsobnosti, objavuje svoj talent a výborne sa zabaví.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu, pričom v sebe skrýva až 4 odkladacie priestory na doplnky. Najväčší úložný priestor sa nachádza priamo pod tabuľou, deti si doň uložia všetky umelecké potreby. Ďalšie odkladacie plochy sú umiestnené nad tabuľou, kam si deti odložia všetky nástroje a doplnky, s ktorými práve pracujú. Pracovná plocha je vyhotovená tak, aby deťom poskytla správny uhol kreslenia a maľovania. Pohodlné ergonomické sedadlo v kombinácii s opierkou nôh dopraje deťom pri ich tvorbe komfort a správne sedacie návyky.

Detská lavica s tabuľou je vyrobená z kvalitných plastových materiálov so zaoblenými hranami, aby sa malý neposedník hral v úplnom bezpečí. Povrch lavice na kreslenie je príjemný, zamatový  na dotyk. Lavica na kreslenie má edukatívnu funkciu a vďaka nej si deti precvičia jemnú motoriku, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Pri hre na žiakov a učiteľov si taktiež osvoja správne učebné návyky, čo ocení aj nejeden rodič. Veselo vyzdobená tabuľa s obrázkami ceruziek, číslic a písmeniek nadchne každé dieťa. Rozmery lavice sú 56*57*52 cm, pričom jej celková výška je 52 cm. Je to výborný produkt, ktorý sa dá využívať aj v predškolských zariadeniach.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom nádherné hračky v prvotriednej kvalite. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

  • kombinácia lavice a tabule na kreslenie
  • atraktívny farebný dizajn
  • dostatočný úložný priestor
  • 12 doplnkov (fixka, handrička, sada obrázkov)
  • kvalitné plastové vyhotovenie
  • vhodná pre dievčatá od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia59*17*69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,9 kg / 4,7 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.