Set kuchynka Frozen Smoby s trblietkami, jedálenská stolička s bábikou a šedá bábika

Popis produktu

Každé dieťatko sa občas potrebuje hrať na povolania, čo prispieva k edukácii a spoznávaniu sveta dospelých. Set hračiek obsahuje krásne hračky pre dievčatká, ktoré si okamžite zamilujú. Súčasťou setu je detská kuchynka Frozen, jedálenská stolička Frozen a bábika Petit Bebe. Krásny set plný kvalitných hračiek svojou výhodnou cenou poteší aj rodičov.

Detská kuchynka Frozen Smoby s trblietkami a 22 doplnkami bledomodrá

Detská kuchynka s trblietkami Frozen – Ľadové kráľovstvo je prevedená v bledomodrej, ružovej a bielej farbe, ktorá na deti pôsobí pozitívne a podporuje ich fantáziu. Deti sa s kuchynkou radi hrajú dlhé roky. Vďaka 22 unikátnym doplnkom je rozprávková kuchynka Frozen jedinečnou hračkou, ktorú si obľúbi každé dieťa na prvý pohľad. K doplnkom kuchynky patria poháriky, príbory, taniere a nádobky na varenie. Frozen – Ľadové kráľovstvo je obľúbená detská rozprávka z dielne Disney.

Kuchynka pre deti Smoby obsahuje všetko čo dieťa pri hre s kuchynkou potrebuje. V hornej časti kuchynky sú hodiny, po stranách kuchynky sú obrázky hlavných hrdiniek z rozprávky. Pracovná doska obsahuje drez a sporák. Kuchynka má množstvo úložného priestoru a poličiek, kde si deti môžu uložiť doplnky a kuchynské náradie.

Jedálenská stolička Frozen Smoby pre 42 cm bábiku od 18 mesiacov s doplnkami

Jedálenská stolička Frozen Smoby je úžasný doplnok na hranie pre dievčatá s motívom rozprávky Ľadové kráľovstvo, vhodná pre deti od 18 mesiacov. Stolička je vhodná pre bábiku s veľkosťou 42 cm, jej rozmery sú 33*46*65 cm. Je to hračka ideálna pre najmenšie dievčatká, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky ako o vlastné deti. Stolička pre bábiku má bielo-modré farebné prevedenie, čo sú farby typické pre rozprávku o princeznách Anna a Elsa.

Hračka pre dievčatá prichádza s doplnkami, ku ktorým patrí tanierik v tvare srdiečka, s lyžičkou na kŕmenie, sedačka pre bábiku, úložný priestor pod sedačkou a malý stolík na uloženie tanierika. Na stolíku je obrázok z rozprávky Frozen a tiež malý labyrint s navlečenými krúžkami, ktoré slúžia na upútanie pozornosti najmenších detí pri kŕmení. Jedálenská stolička má teda realistický dizajn, ako naozajstná stolička na kŕmenie bábätka.

Detská bábika Petit Bebe Nursery Écoiffier 32 cm od 18 mesiacov fialovo-šedá

Detská bábika Petit Bebe Nursery od Écoiffier je vysoká 32 cm. Bábika pre dievčatko je oblečená v krásnych fialovo-šedých dupačkách z jemného a mäkkého materiálu. Bábika je vhodná pre dievčatká už od 18 mesiacov. Bábika má mäkké telíčko a rozkošný výraz tváre. Navyše má aj pohyblivé očká. Je vyrobená z kvalitných a zdravotne neškodných materiálov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kvalitných hračiek, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy. Je tiež známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné