Jedálenská stolička Frozen Smoby pre 42 cm bábiku s doplnkami od 3 rokov

Popis produktu

Smoby jedálenská stolička Frozen je úžasný doplnok na hranie pre dievčatá s motívom rozprávky Ľadové kráľovstvo, vhodná pre deti od 18 mesiacov. Stolička je vhodná pre bábiku s veľkosťou 42 cm, jej rozmery sú 33*46*65 cm. Je to hračka ideálna pre najmenšie dievčatká, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky ako o vlastné deti. Stolička pre bábiku má bielo-modré farebné prevedenie, čo sú farby typické pre rozprávku o princeznách Anna a Elsa. Hračka pre dievčatá prichádza s doplnkami, ku ktorým patrí tanierik v tvare srdiečka, s lyžičkou na kŕmenie, sedačka pre bábiku, úložný priestor pod sedačkou a malý stolík na uloženie tanierika. Na stolíku je obrázok z rozprávky Frozen a tiež malý labyrint s navlečenými krúžkami, ktoré slúžia na upútanie pozornosti najmenších detí pri kŕmení. Jedálenská stolička má teda realistický dizajn, ako naozajstná stolička na kŕmenie bábätka.

Hra s bábikami bola už v dávnych dobách medzi malými dievčatami veľmi obľúbená, pozná ju každá stará mama či mamička. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Dievčatá sa veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozvíja sa ich jemná motorika a manuálne zručnosti, rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov a situácií sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti, dievčatká majú mnoho možností na hru so stoličkou na kŕmenie bábiky Smoby.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*46*65 cm
Celková výška65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.