Set kozmetický stolík 2v1 Princezné Smoby a kuchynka Frozen

Popis produktu

Set hračiek, detský kozmetický stolík Princezné a kuchynka Frozen, je moderný set hračiek s nádherným motívom Princezné Disney, ktoré poznajú deti po celom svete. S hračkami v sete sa zabavia najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú hry na rôzne profesie. Hračky od Smoby s originálnym francúzskym dizajnom a vysokou kvalitou si obľúbi každé dieťa. Set hračiek pomáha rozvíjať u detí jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Zvýhodnený set hračiek za akciovú cenu poteší taktiež rodičov a ich deti sa budú môcť radovať z rozprávkových hračiek dlhé hodiny.

Detský kozmetický stolík Disney Princezné Smoby 2v1 so stoličkou a 10 doplnkami ružový

Detský kozmetický stolík Smoby Disney Princezné je moderná a obľúbená hračka pre dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú hry na kaderníčky a rady sa parádia. Kozmetický stolík je vyhotovený v ružovo-bielej kombinácii a ozdobený rozprávkovými prvkami a kvetmi vďaka čomu urobí najväčšiu radosť vašej malej princeznej. Veľké zrkadlo je vyhotovené z kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3-ročné dieťa. Detský kozmetický stolík môže vaše dievčatko použiť ako kozmetický stolík a kaderníctvo zároveň, spolu so svojimi kamarátkami. Stolík sa dá používať aj samostatne a dá sa jednoducho zložiť z podstavca. Rozmery kozmetického stolíka sú 41*34*91 cm a celková výška stola je 91 cm. Výška pracovnej plochy stolíka je vo výške 48 cm. Súčasťou balenia je aj detská stolička, s výškou 28 cm.

Malé dievčatká medzi doplnkami poteší žltá čelenka s obrázkom kráľovskej koruny, žltý a dve ružové prstienky a krásny žltý zdobený hrebienok. Súčasťou sú aj dva flakóniky na voňavku s portrétom princezien Disney. Pracovná plocha kozmetického stolíka je ružová a ozdobená obrázkom obľúbených princezien z Disneyho rozprávok. Detský ružový náhrdelník je zdobený v strede ružovým kvietkom a dvomi srdiečkami po stranách. K náhrdelníku patrí aj ružový náramok. Súčasťou výbavy je aj korunka do vlasov ružovej farby. V súprave sa nachádza celkovo 10 krásnych doplnkov pre vašu malú princeznú.

Lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž s odkladacím priestorom a doplnkami

Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Magnetky Doprava
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*34*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia49*20*64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha