Set kozmetický stolík 2v1 Princezné Smoby a lavica na kreslenie Magic Desk Kresli a zmaž

Popis produktu

Set hračiek, detský kozmetický stolík Princezné a lavica na kreslenie Magic Desk je moderný set hračiek s nádherným motívom Princezné Disney, ktoré poznajú deti po celom svete. S hračkami v sete sa zabavia najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú hry na rôzne profesie. Hračky od Smoby s originálnym francúzskym dizajnom a vysokou kvalitou si obľúbi každé dieťa. Set hračiek pomáha rozvíjať u detí jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Zvýhodnený set hračiek za akciovú cenu poteší taktiež rodičov a ich deti sa budú môcť radovať z rozprávkových hračiek dlhé hodiny.

Detský kozmetický stolík Disney Princezné Smoby 2v1 so stoličkou a 10 doplnkami ružový

Detský kozmetický stolík Smoby Disney Princezné je moderná a obľúbená hračka pre dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú hry na kaderníčky a rady sa parádia. Kozmetický stolík je vyhotovený v ružovo-bielej kombinácii a ozdobený rozprávkovými prvkami a kvetmi vďaka čomu urobí najväčšiu radosť vašej malej princeznej. Veľké zrkadlo je vyhotovené z kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3-ročné dieťa. Detský kozmetický stolík môže vaše dievčatko použiť ako kozmetický stolík a kaderníctvo zároveň, spolu so svojimi kamarátkami. Stolík sa dá používať aj samostatne a dá sa jednoducho zložiť z podstavca. Rozmery kozmetického stolíka sú 41*34*91 cm a celková výška stola je 91 cm. Výška pracovnej plochy stolíka je vo výške 48 cm. Súčasťou balenia je aj detská stolička, s výškou 28 cm.

Malé dievčatká medzi doplnkami poteší žltá čelenka s obrázkom kráľovskej koruny, žltý a dve ružové prstienky a krásny žltý zdobený hrebienok. Súčasťou sú aj dva flakóniky na voňavku s portrétom princezien Disney. Pracovná plocha kozmetického stolíka je ružová a ozdobená obrázkom obľúbených princezien z Disneyho rozprávok. Detský ružový náhrdelník je zdobený v strede ružovým kvietkom a dvomi srdiečkami po stranách. K náhrdelníku patrí aj ružový náramok. Súčasťou výbavy je aj korunka do vlasov ružovej farby. V súprave sa nachádza celkovo 10 krásnych doplnkov pre vašu malú princeznú.

Lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž s odkladacím priestorom a doplnkami

Lavica na kreslenie Magic Desk Activity od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka pre každé dieťa od 2 rokov. Lavica s tabuľou na kreslenie je vyrobená v krásnych farbách, ktoré zaujmú každé dieťa. Lavica Kresli a zmaž v sebe skrýva originálnu tabuľu, na ktorú si dieťa môže veselo kresliť rôzne obrázky a potom ich zmazať. Malí umelci budú mať k dispozícii praktickú zmazateľnú fixkuhandričku na utieranie tabule. Dieťa získa široké pole pôsobnosti, rozvíja svoj talent aj vďaka priloženému bloku obrázkov, ktoré si vyfarbuje.

Umelecká lavica má robustnú a stabilnú konštrukciuDetská lavica má aj šikovný úložný priestor, nachádzajúcim sa pod tabuľou, kam si chlapci aj dievčatá po hre odložia všetky umelecké potreby. Praktická lavica disponuje navyše ešte ďalšou odkladacou plochou nad tabuľou, kde si dieťa môže odkladať pracovné pomôcky, s ktorými práve pracuje. Pracovná plocha je vyhotovená tak, aby deťom poskytla správny uhol kreslenia a maľovania. Pohodlné sedadlo v kombinácii s opierkou nôh dopraje deťom komfort pri ich tvorbe.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*34*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia49*20*64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...