Set hojdačka Pes Smoby obojstranná a balančné odrážadlo Learning Bike

Popis produktu

Set unikátnych hračiek francúzskeho výrobcu Smoby pozostáva z obojstrannej hojdačky Pes a balančného odrážadla Learning Bike. Hračky sú vhodné pre deti od 3 rokov. Spolu krásne farebne i funkčne ladia a tvoria tak jedinečné zábavné centrum pre deti, ktoré zo záhrady či dvora už nebudú chcieť ani odísť. Deti hojdanie jednoducho milujú a rovnako sa rady dlhé hodiny zabávajú jazdou na odrážadle, a preto kúpou setu zaručene urobíte radosť aj vašim deťom. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte

Hojdačka obojstranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrom od 18 mesiacov

Detská obojstranná hojdačka Green Dog od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je vhodná pre chlapcov aj dievčatká od 18 mesiacov. Je vyhotovená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe, ktorá si zachová svoj originálny vzhľad aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Obojstranná hojdačka je vyrobená v tvare dvoch psíkov, medzi ktorými sa nachádza futbalová lopta. Hojdačka ponúka deťom až 3 miesta na sedenie - dve miesta na psíkoch, jedno miesto v strede hojdačky. Ergonomické sedadlá sú tvarované tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom hojdaní.

Je to kvalitný plastový výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk. Stabilná a odolná konštrukcia hojdačky, spolu s kvalitnými držadlami zaručí deťom bezpečnosť. Rozmery hojdačky sú 115*50*51 cm, jej celková dĺžka je 115 cm a jej výška 51 cm. Obojstranná hojdačka je veľmi skladná, dá sa ľahko premiestniť na miesto, kde sa deti chcú hojdať a jej nosnosť je 50 kg.

Balančné odrážadlo Learning Bike Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla čierno-oranžové od 24 mes

Odrážadlo Smoby Learning Bike je fantastická pohybová pomôcka, ktorá učí deti ako udržiavať rovnováhu. Je určené pre deti od 2 rokovBalančné odrážadlo Learning Bike má pekné čierno-oranžové sfarbenie, ktoré je vhodné pre chlapcov aj dievčatká. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo i riadidlá, takže rastie s dieťatkom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel.

Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Je to skvelý medzistupeň pri presedlaní z detskej trojkolky na svoj prvý bicykel.  Rozmery odrážadlá sú 77*40*48 cm. Výška sedadla je 38 cm. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Odrážadlo má kvalitné gumené kolesá pre hladkú jazdu a stojan na ľahké zaparkovanie.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedacej plochy31 cm
Celková dĺžka115 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.