Balančné odrážadlo Learning Bike Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla čierno-oranžové od 24 mes

Popis produktu

Odrážadlo Smoby Learning Bike je fantastická pohybová pomôcka, ktorá učí deti ako udržiavať rovnováhu. Je určené pre deti od 2 rokovBalančné odrážadlo Learning Bike má pekné čierno-oranžové sfarbenie, ktoré je vhodné pre chlapcov aj dievčatká. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo, takže rastie s dieťatkom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné.

Je to skvelý medzistupeň pri presedlaní z detskej trojkolky na svoj prvý bicykel. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti od 24 mesiacov. Rozmery odrážadlá sú 77*40*48 cm. Výška sedadla je 38 cm. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Konštrukcia odrážadla je pevná a kovová, preto vydrží ako nové dlhé roky. Výrobca myslel aj na praktickú stránku odrážadla a vybavil ho stojančekom umiestneným pod strednou časťou balančného odrážadla. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Odrážadlo má kvalitné gumené kolesá pre hladkú jazdu a stojan na ľahké zaparkovanie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Každý malý jazdec bude svoje nové odrážadlo Learning Bike milovať. Veľmi ľahko z neho prejde na prvý bicykel a nebude mať problém s udržiavaním rovnováhy. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Vlastnosti

  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • stojan pre jednoduché parkovanie
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • gumené kolieska
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • atraktívne farebné prevedenie a originálny dizajn
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery77*40*48 cm
Rozmery balenia30*15*67 cm
Výška sedacej plochy33-38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,07 kg
Priemer25 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné