Set domček Duplex Smoby poschodový s predzáhradkou a vedro set Dory

Popis produktu

Set hračiek Maison Duplex a vedro set do piesku od výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z kvalitného domčeka pre deti Duplex a z vedro setu do piesku Dory. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Okrem univerzálnej hračky pre deti je tento set aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor.

Domček pre deti Duplex Smoby poschodový s UV filtrom

Maison Duplex je unikátny dvojposchodový domček pre deti, ktorý si všetky deti rýchlo obľúbia. Má plne vybavený kuchynský kútik s komínom, jedálenskú časť s jedálenským stolom, chodbu a podkrovie, na ktoré sa dá dostať pomocou bezpečného rebríka. Na oknách má rolety, ktoré sa dajú podľa potreby vytiahnuť a stiahnuť. Všetky okenice a okná otvárateľné a zatvárateľné. Domček je vybavený elektrickým zvončekom, ktorý funguje na baterky a ohlási každú návštevu príjemnou melódiou. Predzáhradka domčeka ja oplotená. Steny domčeka sú dvojité, vďaka čomu je to veľmi stabilná a pevná stavba, ktorá zaručuje vysokú odolnosť domčeka a bezpečnú hru pre vaše deti. Poschodie detského domčeka Duplex je vhodné pre maximálne 3 detičky a má celkovú nosnosť 150 kg.

Plastový reliéf stien domčeka je príjemný na dotykDetský domček je prevedený v krásnych farbách bielej, červenej a zelenej, ktoré mu dodávajú sviežosť a útulnosť. Povrch domčeka je ošetrený unikátnym anti UV filtrom, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím na slnku a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra firmy Smoby spočíva v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Rozmery poschodového domčeka Maison Duplex sú 196*95*204 cm, a pohodlne sa v ňom zahrá aj viacero detí naraz.

Vedro set Dory Smoby do piesku od 18 mesiacov

Smoby set pre deti do piesku obsahuje 6 kusov náradia. Detský set do piesku vo vedierku sa skladá z plastového vedierka, hrabličiek a lopatky, sitka, formičky a krhly na vodu. Set do piesku pre deti je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Deti si užijú hru v piesku naplno s novým setom, ktorý je prevedený v krásnom rozprávkovom motíve s obrázkom Hľadá sa Dory. Výška vedierka je 18 cm. Je to ideálna hračka pre dieťa na hru v piesku alebo s vodou. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Set hračiek na záhradu Smoby je vhodný pre deti od 3 až do 6 rokov. Poschodový domček pre deti má jednoduchú montáž a demontáž, a po demontovaní nezaberá veľa miesta, vďaka čomu sa dá ľahko uskladniť. Všetky hrany sú oblé a bezpečné, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Vďaka množstvu doplnkov je set komplexnou hračkou, pri ktorej má dieťa k dispozícii nespočetne veľa možností na hru a tak skoro ho hra určite neomrzí. ​Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť setu, ktorý je vyrobený podľa prísnych európskych štandardov. Hračky Smoby patria dlhodobo k najkvalitnejším na trhu. Detský set hračiek Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček a vedro set do piesku je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozmery balenia134*100*33,5 cm
Celková dĺžka250 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť71,7 kg
NoteBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.