Domček Maison Duplex Smoby dvojposchodový s kuchynkou

Popis produktu

Smoby Maison Duplex domček pre deti je unikátny a výnimočný dvojposchodový domček. Je veľmi obľúbeným produktom od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby. Domček pre deti má v strede bezpečný rebrík, po ktorom deti môžu vyliezť na druhé poschodie do podkrovia. Z boku domčeka je kuchynský kútik spolu s náradím a s kvetináčom. Do kvetináča si deti môžu zasadiť kvetinky a sledovať ako rastú. Domček pre deti má na okne roletu, ktorá sa dá vytiahnuť a stiahnuť pred slnkom. Všetky okenice sú otvárateľné a zatvárateľné, takisto aj okná. Domček je okrem univerzálnej hračky aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor. Deti vedia stráviť hrou v detskom domčeku dlhé hodiny. Steny detského domčeka sú príjemné na dotyk.

Dvere detského domčeka sú plné a majú poštovú schránku ako aj elektrický zvonček, ktorý funguje na batériu a hrá peknú melódiu. Vo vnútri domčeka je jedálenský stôl a pred domčekom plot okolo záhradky. Rozmery detského domčeka sú 196*95*204 cm. Je prevedený v krásnych farbách - bielej, červenej a zelenej, ktoré mu dodávajú sviežosť a útulnosť a pripomínajú reálny domček. Steny domčeka sú dvojité a je to veľmi stabilná a pevná stavba, ktorá zaručuje bezpečnú hru pre vaše deti. Výška dverí je 97 cm a šírka dverí je 41 cm. Smoby Maison Duplex je vhodný pre deti od 3 až do 6 rokov. Pohodlne sa v ňom zahrá i viacero detí. Domček pre deti má jednoduchú montáž a demontáž. Vďaka množstvu doplnkov je domček komplexnou hračkou, kde má dieťa k dispozícii veľa možností na hru. ​Poschodie detského domčeka Duplex je vhodné pre maximálne 3 detičky a má celkovú nosnosť 150 kg

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a odolné. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka, ktorý je vyrobený podľa prísnych európskych štandardov.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, a to vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu - deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti - pomocou hier deti napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby keď pomenúvajú jednotlivé predmety či doplnky v domčeku. Domček Duplex je - na rozdiel od drevených domčekov - krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a predstavivosť. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • unikátny detský domček s kuchynkou
 • dvojposchodový - poschodia prepojené rebríkom
 • zatvárateľné okenice
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • dvojité plastové steny
 • na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • piknikový stôl s lavičkami
 • elektronický zvonček na dverách, poštová schránka
 • dostatočne priestranný pre viac detí
 • nádherné žiarivé farby
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 3 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozmery balenia100*60*200 cm
Celková dĺžka250 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť71,7 kg
NoteBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.