Drevené stohovateľné zvieratká Stackable Farm Animals Eichhorn 14 dielov od 24 mes

Popis produktu

Drevené stohovateľné zvieratká Stackable Farm Animals od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelú voľbu pre všetky deti od 24 mesiacov, ktoré majú rady zvieratká a skladačky. Tešiť sa môžu na 14 kociek rôznych farieb a tvarov, s motívmi zvieratiek na farme, z ktorých sa snažia postaviť čo najvyššiu vežu. Kocky sú vyrobené z kvalitného brezového a bukového dreva, ktoré je odolné a zároveň jemné na dotyk. Veselé kocky vytvoria v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú svoju šikovnosť pri skladaní kociek, pritom si rozvíjajú jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie.

Drevené didaktické hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Stohovateľné zvieratká sú vyhotovené v pestrých a sýtych farbách, ktoré sú odporúčané pri malých deťoch, pomáhajú im s rozlišovaním nových farieb. Pri ukladaní jednotlivých častí sa môžu naplno realizovať a skladať zvieratká podľa svojich vlastných predstáv. Po každej dokončenej stavbe získavajú aj sebadôveru vo vlastné schopnosti. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené stohovateľné zvieratká
  • 14 dielov
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia8,8*8,5*24,8 cm
Hmotnosť475 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.