Zmrzlináreň Hravá kuchárka Chef Ice Cream Factory Smoby recepty a formy na výrobu zmrzliny a nanukov od 5 rokov

Popis produktu

Zmrzlináreň Hravá kuchárka z dielne francúzskych dizajnérov Smoby prinesie vašim deťom od 5 rokov chladivé potešenie v podobe sladkých pochúťok! Kompletná súprava na výrobu zmrzlín a nanukov obsahuje všetky potrebné doplnky a formičky, s ktorými sa dieťa zahrá na povolanie zmrzlinára. Využije pritom silikónové formičky v 2 rôznych tvaroch, 8 plastových tyčiniek, naberačky, 1 veľkú lyžičku, kuchársku striekačku s 3 vymeniteľnými nadstavcami, 3 uzatvárateľné nádoby na príchute, 1 misa s vrchnákom, ručný miešač, citrusový odšťavovač, poličku na vyloženie zmrzlín a kuchársku knižku s receptami. Na vytvorenie zmrzlín stačí zmiešať požadované prísady, naliať zmes do formičiek a vložiť ich do mrazničky. 

Pri výrobe sa dá zmrzlín sa dá použiť ingrediencie, ktoré nie sú súčasťou sady - kondenzované mlieko, smotana, vanilkový extrakt, ovocná šťava, kokosové mlieko, koncentrovaný ovocný sirup. Malí kuchári a kuchárky môžu pri príprave zmrzlín postupovať podľa vlastných nápadov, uplatniť svoju fantáziu a predstavivosť. Spolu so súrodencami a kamarátmi môžu súťažiť o to, kto vytvorí najkrajšie zmrzliny, pričom im pri výrobe môžu asistovať aj rodičia a kedykoľvek im poradiť. Naučia sa správny postup pri príprave sladkých pochúťok, zistia, na čo slúžia jednotlivé pomôcky. Originálnym spôsobom si tak rozvíjajú logické myslenie a zručnosť pri práci s potravinami. Približujú sa svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a učia sa trpezlivosti. 

Smoby už dlhé roky prináša deťom hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*26*25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia45*15*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,45 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.