Zdravotnícky kufrík pre sestričku Baby Care Smoby s 19 doplnkami a nálepkami

Popis produktu

Zdravotnícky kufrík pre sestričku Baby Care z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je vynikajúca súprava pre všetkých budúcich doktorov a sestričky už od 3 rokov. V nadčasovom modro-bielom kufríku s lekárskym vzorom sa nachádza sada 19 doplnkov, vďaka ktorým bude každé vyšetrenie pre deti veľkou zábavou. Chlapci aj dievčatá medzi nimi nájdu samolepiace náplaste, okuliare, lekárske záznamy a formuláre s nálepkami, stetoskop, teplomer, otoskop, reflexné kladivko pre zistenie motorických funkcií, detský sirup, lyžicu, mechanickú striekačku a krém. Ľahký kufrík disponuje praktickým držadlom, takže sa dieťa môže kedykoľvek pobrať na návštevu k malým pacientom a zahrať sa na povolanie pediatra.

Detská súprava pre lekárov je nielen veľmi zábavná hračka s realistickým dizajnom, ale zároveň aj prispieva k všestrannému rozvoju detí. Manipuláciou s prístrojmi sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Pri hre na doktorov a lekárov sa naučia logicky myslieť, rozmýšľať nad príčinami a následkami. Veľkosť kufríka je 20*25*7 cm

Smoby už dlhé roky prináša deťom originálne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia20*25*7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.