Vysávač elektronický Aqua Clean Vacuum Cleaner Blue Smoby s reálnym zvukom

Popis produktu

Detský vysávač Aqua Clean z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je moderný elektronický vysávač, ktorý dokáže vydávať zvuky ako pri skutočnom vysávaní, vďaka čomu je hra na pomocníkov v domácnosti ešte realistickejšia. Je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov, jeho povrch je jemný na dotyk. Tyrkysovo-oranžové vyhotovenie pôsobí štýlovo a nadčasovo, takže nadchne všetky neposedné deti od 3 rokov. Vysávanie s vysávačom Smoby bude pre všetky deti veľkou zábavou aj vďaka farebnému valcu, ktorý sa točí pri pohybe vysávacej trubice.

Vysávač sa jednoducho zapína a vypína spínačom na vrchnej časti vysávača. Má oblé tvary a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy európskej kvality. Dá sa ľahko presúvať vďaka 2 kolieskam. Svojimi rozmermi 21*17*27 cm nezaberá veľa miesta, umožňuje ľahkú manipuláciu. Je ideálnym doplnkom pre všetkých malých upratovačov, ktorých bavia hry na rôzne povolania. Vďaka vysávaniu sa u detí odmalička buduje zmysel pre poriadok a čistotu, rozvíjajú si jemnú motoriku a zručnosť pri upratovaní. Elektronický vysávač funguje na 3 batérie typu LR44, ktoré sú súčasťou balenia (testovacie).

Smoby už dlhé roky prináša deťom moderné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery35*20*68 cm
Celková výška68 cm
Rozmery balenia21*17*27 cm
Celková dĺžka35 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,6 kg
NoteBattery: 3 x AG13/LR44 included
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.