Vodná dráha Polar AquaPlay výskumná stanica s vodnou pumpou na severnom póle s ľadovým medveďom v člne 2 figúrky

Popis produktu

Vodná dráha Polar je fantastická vodná hračka pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Polárna vodná cesta ponúkne deťom prepracovaný systém priesvitných vodných kanálov v krásnej tyrkysovej farbe, vďaka ktorým si budú pripadať ako na severnom póle. Zimnú atmosféru umocňujú navzájom prepojené biele ľadovce a takisto aj iglú s tajným úkrytom, do ktorého si deti môžu schovať 2 figúrky - ľadového medveďa Toniho s modrým klobúčikom a tigricu Olíviu, ktorej prúžky zmenia farbu z béžovej na červenú pri teplote pod 10° Celzia.

Deti si sa zahrajú na polárnych výskumníkov a každý deň si vymýšľajú nové dobrodružné príbehy. Ľadový medveď sa môže plaviť v kontajnerovej loďke, pričom deti poháňajú loďku pomocou vodného kolesa a tigrica Olívia si môže užívať kúpanie v samostatnej nádrži s hrádzou, do ktorej dieťa načerpá vodu pomocou vodnej pumpy. Po naliatí vody na vrchnú časť ľadovca sa vytvorí v jaskyni efekt topiaceho sa ľadu a priamo pod ním prepláva loďka s odvážnym medveďom. Deti zažijú pri hre s polárnou vodnou dráhou veľa radostných chvíľ, pričom si k nej môžu pridať aj skutočné kocky ľadu pre čo najrealistickejší herný zážitok. 

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu odolného voči UV žiareniu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, víria vodu pomocou vodného kolesa a hrajú sa polárnych objaviteľov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju fantáziu a využijú pri hre ďalšie doplnky. Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Učia sa o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacero detí, kamaráti aj súrodenci, rozvíjajú si tak sociálne zručnosti a komunikačné schopnosti, získavajú zdravé sebavedomie.

Precízne spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej dráhy zaručia deťom zábavu na dlhé roky. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Jej dizajn bol navrhnutý vo Švédsku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery106*65*25 cm
Celková výška25 cm
Celková dĺžka106 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2.8 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.