Drevená skladacia veža Beads Tower Eichhorn 8 polovičných guličiek 22 cm výška od 12 mes

Popis produktu

Drevená skladacia veža Beads Tower od nemeckej značky Eichhorn je perfektná didaktická hračka pre všetky deti od 12 mesiacov. Drevená veža je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú svoju šikovnosť pri vytváraní vežičky z 8 pologúľ rôznych veľkostí a farieb. Tie postupne skladajú od najväčšej po najmenšiu a ukladajú ich na drevenú základňu s paličkou. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Výška veže je 22 cm.

Drevené didaktické hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Skladacia veža je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pomáhajú im s rozlišovaním nových farieb. Pri ukladaní jednotlivých pologúľ sa môžu naplno realizovať a vytvárať vežičku podľa svojich vlastných predstáv. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa rozoznávať jednotlivé farby a získavajú estetické cítenie. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená skladacia veža
  • 8 pologúľ rôznych veľkostí a farieb
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery9,5*9,5*25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia20*60*50 cm
Hmotnosť288 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.