Vedierko set z cukrovej trstiny Bio Sugar Cane Bucket Smoby 4 diely - z kolekcie Smoby Green 100% recyklovateľné od 18 mes

Popis produktu

Vďaka ekologickým hračkám z kolekcie Smoby Green si vaše deti už od útleho veku dokážu vytvárať správny vzťah k životnému prostrediu! Vedierko set Bio z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je vyrobený z pravej cukrovej trstiny a je vhodný pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Prvotriedny vedro set obsahuje modré vedierko so sitkom na presýpanie piesku a oranžovú lopatku a hrabličky. Sada hračiek do piesku a pri vodu je 100% recyklovateľná, pričom jej plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny. Takýto darček poteší chlapcov a dievčatá, je tým najlepším, čo im môžete ponúknuť.

Francúzsky Smoby dbá na ochranu životného prostredia, takže sa môžete tešiť na produkt v štýlovom obale z dizajnového pevného kartónu, ktorý sa dá taktiež 100% zrecyklovať. Výroba hračiek z udržateľného plastu je v súčasnosti veľkou výzvou pre všetkých výrobcov hračiek a Smoby patrí medzi prvých z nich. Plastové hračky z rastlinných zdrojov vykazujú rovnakú kvalituodolnosťmajú takisto jemný povrch, ako hračky vyrábaného z plastu, získaného z ropy, takže si nevšimnete žiaden rozdiel. Doprajte svojim deťom zábavu s hračkami budúcnosti, ktoré šetria životné prostredie a podnecujú rozvoj ich fantázie a predstavivosti. S jednotlivými doplnkami si precvičia jemnú motoriku a svoj voľný čas strávia na čerstvom vzduchu na pieskovisku alebo dvore pri hre na záhradkárov.

Vedierko má praktické držadlo, prispôsobené pre malé detské rúčky. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15*15*27 cm
Celková výška27 cm
Hmotnosť126 g
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.