Drevená váha Wooden Balance Eichhorn 9 kociek hra na rovnováhu

Popis produktu

Drevená váha Wooden Balance od nemeckej značky Eichhorn predstavuje skvelú hračku pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Farebná kuchynská váha je vyrobená z prvotriedneho dreva s jemným povrchom a v každej izbičke vytvorí útulnú a veselú atmosféru. Obsahuje 9 kociek v rôznych tvaroch a váhach, vďaka ktorým sa deti naučia základy váženia a dokážu porovnávať váhu rôznych objektov. S drevenou váhou sa dokážu zabaviť pri hre v kuchynke, takisto aj samostatne. Vďaka nej si deti rozvíjajú jemnú motoriku, odhad a presnosť pri vážení.

Drevené hračky do kuchynky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálna váha pomôže deťom s rozvojom fantázie a kreativity, zahrajú sa hry na povolania a rýchlejšie sa naučia zaobchádzať s vecami každodennej potreby. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, použité farby sú bezpečné pre hru detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená váha s kockami
  • hra na rovnováhu
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery31*9*14,5 cm
Celková výška14,5 cm
Rozmery balenia40*32*40 cm
Hmotnosť686 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.