Trampolína s dopadovou zónou Dynamic Groundlevel Exit Toys do zeme 244*427 cm čierna

Popis produktu

Trampolína s dopadovou zónou Dynamic Groundlevel od holandskej značky Exit Toys je kvalitná trampolína s rozmermi 244*427 cm, ktorú zabudujete do zeme a zabavia sa s ňou ako dospelí, tak aj deti od 3 rokov. Pevná a odolná trampolína je dodávaná spolu s 28 protišmykovými rohožami, ktoré sú umiestnené po jej obvode a zaručujú komfortnejšiu a bezpečnejšiu dopadovú zónu, prirodzene splývajúcu s trávnikom. Trampolína je vybavená 76 obojstrannými kónickými pružinami s dĺžkou 25 cm, ktoré umožňujú lepší a vyšší výskok, takže zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu, vyskúšate si množstvo nových trikov a zažijete veľa skvelých zážitkov.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Trampolína je vybavená extra stabilným rámom s priemerom 4,2 cm, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, vďaka čomu vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Luxusný čierny vzhľad trampolíny pôsobí moderne, ozdobí každú záhradu, ochranný okraj trampolíny je po inštalácii v jednej rovine s trávnikom, takže pôsobí prirodzene a harmonicky s okolím. 

O ochranu nôh pri skákaní sa postará praktický matrac pružín so sieťkou, ktorá bráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Celkové rozmery trampolíny sú 352*535 cm, jej váha je 296 kg. Odporúčaná nosnosť trampolíny je 130 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 650 kg. Plocha na skákanie má rozmery 154*337 cm.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery352*535 cm
Hmotnosť296 kg
Nosnosť130 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.