Trampolína s ochrannou sieťou Allure Classic Exit Toys zelená 244*427 cm

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sieťou Allure Classic od holandskej značky Exit Toys je kompaktná trampolína s rozmermi 244*427 cm, ktorá stojí na 4 pevných kovových nohách v tvare písmena W. Trampolína je vybavená napnutou bezpečnostnou sieťou s prekrytým vchodom a okolo plochy na skákanie sa nachádza vodeodolný ochranný lem so sieťkou, ktorá pri skákaní zabráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Túto bezpečnú trampolínu ocenia taktiež deti od 3 rokov, ktorým poskytne extra ochranu pri každodennom skákaní.

O komfortné skákanie sa postará 80 obojstranných kónických pružín s dĺžkou 17,7 cm, vďaka ktorým zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu a naučíte sa viac akrobatických trikov. Stabilná trampolína je vybavená pevným kovovým rámom, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Nádherný dizajn trampolíny v zelenom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Výška trampolíny je 274 cm, jej celkové rozmery s bezpečnostnou sieťou predstavujú 266*437 cm, váži 125 kg. Odporúčaná maximálna nosnosť trampolíny je 120 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 600 kg. Plocha na skákanie má rozmery 195*376 cm a je vo výške približne 89 cm od zeme.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery266*437 cm
Celková výška274 cm
Hmotnosť125 kg
Nosnosť120 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.