Trampolína Activity Center 3-in-1 smarTrike skladacia okrúhla s obvodom 92 cm s rúčkou bazénom a 100 ks loptičiek od 10 mes

Popis produktu

Multifunkčná trampolína Activity Center 3v1 od špičkového výrobcu smarTrike dokáže rásť s vaším dieťaťom od 10 mesiacov až do 5 rokov. Priemer trampolíny v pestrofarebnom vyhotovení je 92 cm a jej celková nosnosť je 25 kg. Vonkajší okraj, vrátane elastických pásov, má chránený kvalitnou textíliou, ozdobenou krásnymi obrázkami obláčikov a balónov. Multifunkčná trampolína zabaví deti na dlhé hodiny a pomôže im s rozvojom kognitívnych schopností, jemnej motoriky, trénujú si zmysel pre rovnováhu a posilňujú svoje svaly.

Trampolína Activity Center rastie s dieťaťom

 • od 10 mesiacov: dieťa sa zahrá v bazéniku so 100-dielnou sadou farebných loptičiek, pričom si rozvíja jemnú motoriku a kognitívne schopnosti, učí sa rozoznávať jednotlivé farby.
 • od 12 mesiacov: dieťa začína skákať na trampolíne, pričom sa môže spoľahnúť na opierku rúk, ktorá mu dodá istotu a pocit bezpečia. Učí sa správne udržiavať stabilitu a rovnováhu.
 • od 24 mesiacov: hneď, ako dieťa dokáže udržiavať stabilitu a cíti sebadôveru, môžu rodičia odmontovať opierku rúk, takže si deti budú užívať samostatné skákanie až do veku 5 rokov.

Trampolína Activity Center 3v1 sa vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Vysokokvalitná elastická plocha na skákanie a pevné elastické pásy zaručujú, že vydrží deťom dlhé roky. Skladacia trampolína umožňuje jednoduchú manipuláciu, ľahko sa rozkladá aj skladá. Odnímateľná rúčka je protišmyková, jej povrch je zo špeciálnej peny, takže je príjemná na dotyk. Od povrchu trampolíny sa nachádza vo výške 50 cm. Výška odrazovej plochy na skákanie od zeme je 19,5 cm a stojí na 5-tich pevných nohách, ktoré majú v spodnej časti gumové ukončenie. Vďaka tomu pevne stojí na mieste a nešmýka sa. Trampolína je vhodná najmä do interiéru, v prípade pekného počasia sa dá využiť aj v exteriéri, spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy.

Vlastnosti

 • trampolína rastie s dieťaťom od 10 mesiacov
 • multifunkčné využitie
 • rozvíja kognitívne schopnosti, motorické schopnosti a zmysel pre rovnováhu
 • maximálna nosnosť 25 kg
 • protišmyková rúčka s penovým povrchom
 • ochranná textília s farebným vzorom loptičiek a balónov
 • výška skákacej plochy 19,5 cm od zeme
 • výška rúčky 50 cm od skákacej plochy
 • vhodná pre chlapcov aj dievčatá

SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek a odrážadiel. Na trhu pôsobí už dekádu, neustále rozširuje svoju ponuku o ďalšie prvotriedne hračky pre najmenších, medzi ktoré patrí aj multifunkčná trampolína 3v1 Activity Center. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách hračiek pre deti. Produkty značky smarTrike spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy, ktoré sú zárukou najvyššej kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
Rozmery92*92*72 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,16 kg
Nosnosťmax. 25 kg
Priemer92 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.