Drevená narodeninová torta na podnose Cake Eichhorn so sviečkami a číslami od 24 mes

Popis produktu

Drevená narodeninová torta Cake od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúci darček pre chlapcov a dievčatá už od 24 mesiacov. Krásna ružová narodeninová torta je vyrobená z borovicového dreva s jemným povrchom, vďaka čomu vytvorí pri oslave narodenín veselú atmosféru. Narodeninová torta sa dá rozdeliť na 8 kúskov a súčasťou balenia je aj praktický podnos s lopatkou na naberanie, sada 4 sviečok a 4 farebných číslic, vďaka ktorým sa dá vytvoriť rok dieťaťa. Dieťa pri oslave so svojimi súrodencami a kamarátmi zažije realistickejší zážitok, spoločne sa zabávajú pri rozdeľovaní torty.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Narodeninová torta pomôže deťom s rozvojom fantázie a kreativity, zahrajú sa hry na hostiteľov, oslávia narodeniny s kamarátmi. Pri stolovaní si zlepšujú jemnú motoriku, naberajú sebavedomie a zlepšujú si komunikačné schopnosti. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená torta na oslavu narodenín
  • so sviečkami a číslami
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 24 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery17,5*14*2,5 cm
Celková výška2,5 cm
Hmotnosť387 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.