Tablet elektronický Cuenta Cuentos Educa so 4 rozprávkami a aktivitami v španielčine od 2 rokov

Popis produktu

Elektronický tablet Cuenta Cuentos od španielskeho výrobcu Educa je skvelá hračka pre všetky deti od 2 do 6 rokov. Detský tablet slúži ako základňa pre interaktívne karty s obrázkami, z ktorých každá obsahuje originálny príbeh. Pre deti je pripravených 12 interaktívnych kariet so 4 rozprávkami: Snehulienka, Červená čiapočka, Kocúr v čižmách a Škaredé káčatko. Ku každému príbehu sú pridelené veselé aktivity a hudba, s ktorými sa dieťa výborne zabaví a lepšie si zapamätá príbehy. Interaktívna hračka funguje v španielskom jazyku, takže sa dieťa učí aj základy cudzieho jazyka. 

Didaktický tablet pomáha vzdelávať deti už od útleho veku. Tablet je vyhotovený z kvalitného plastového materiálu, je zdravotne neškodný, deti sa s ním môžu bez obáv hrať. Spolu s ním si precvičia aj jemnú motoriku, sústredenie a pamäť. Cibria si bystrý úsudok, smejú sa a zabávajú pri príbehoch, pričom si vyberajú rôzne druhy aktivít. Detský tablet funguje na 3 batérie ‎typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú.  Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
JazykSpanish
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.