Svetelný projektor Hríb Cotoons Smoby s hudbou pre bábätká modrý

Popis produktu

Detský svetelný projektor Hríb Cotoons Smoby zabezpečí sladké sníčky pre vaše bábätko. Projektor premieta svetlelné objekty (motýliky a kvetinky) a hrá 4 upokojujúce melódie, ktoré sprevádzajú deti do ich snov. Rozmery detského svetelného projektora v tvare hríba sú 16*13*13 cm a jeho celková výška je 16 cm. Efekty projektora dieťa zaujmú natoľko, že zabudne na plač a ľahko zaspí. Detský svetelný projektor je prevedený v tvare hríbika v modro-bielej farbe s podstavcom v tvare zelených lístkov. Projektor je možné položiť na akýkoľvek rovný povrch nočného stolíka alebo na zem. Na napájanie sú potrebné batérie 2 x AA/LR6 1,5V a nie sú súčasťou balenia.

Noc v tme môže byť pre najmenšie deti niekedy príliš stresujúca a strašidelná. Ak máte problém s uspávaním dieťatka, jedným z riešení problému môže byť zakúpenie tohto nádherného a tak praktického doplnku do detskej izby. Svetielko a uspávacia hračka v jednom zaženie obavy z tmy a prinesie vašim najmenším ratolestiam sladké sníčky. Rozprávkové postavičky Cotoons deti upokoja a potešia pred každým spánkom. Hračka môže poslúžiť aj ako prostriedok na objavovanie a spoznávanie nového sveta pre najmenších, ktorí sa vďaka nej ľahšie orientujú na vonkajší svet a vonkajšie podnety. Tento doplnok sa najlepšie hodí pre najmenšie dievčatká.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný k detským rúčkam. Všetky detské hračky od Smoby majú oblé hrany. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality a originálneho dizajnu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery16*13*13 cm
Celková výška16 cm
Rozmery balenia17*13*21 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 1,5V
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.