Stavebnica pre bábätká Les Maxi My 1st Train Écoiffier vláčik s kockami od 12 mes

Popis produktu

Stavebnica pre bábätká Les Maxi My 1st Train je vynikajúca hračka pre všetky deti od 12 mesiacov, ktoré prekvapí vláčikom sadou kociek, ktoré si môže na vláčik poukladať a podniknúť veselý výlet. Vláčik s kockami z rady Abrick je pre chlapcov a dievčatá bezpečný a zabaví ich na dlhý čas. Na kockách sú znázornené číslapísmenká a veselé zvieratká. 

Pri hre s touto výnimočnou stavebnicou sa u detí rozvíja fantázia, predstavivosť a jemná motorika. Stavebnice z rady Abrick sú ako stvorené pre deti od útleho veku a ich výhodou je kompatibilita s inými stavebnicami rady Abrick. Rozmery vláčika s kockami sú 52*11*16 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*11*16 cm
Celková výška16 cm
Celková dĺžka52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbačervená
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha