Stavebnica farma s traktorom Abrick Écoiffier s 8 zvieratkami a 3 farmármi od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica farma s traktorom Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelú hračku pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Detská stavebnica poteší každé dieťa, ktoré sa zahrá s 8 figúrkami zvieratiek, 3 figúrkami farmárov a pri práci na farme využije aj traktor na nakladanie balíkov sena, auto s prívesom na prevážanie zvierat a nákladné auto, v ktorom sa dá odviezť konvice s mliekom a ďalšími skvelými doplnkami. O realistickejší zážitok pri hraní na povolanie farmára sa postará aj poschodová budova farmy s otvárateľnými dverami, vysokým komínom a zdvíhacím zariadením pre balíky sena.

Originálna sada pre hru na farmárov zabaví deti na dlhé roky a všestranne ich rozvíja. Nádherné figúrky v pestrých farbách rozvíjajú v deťoch kreativitu a fantáziu. Každý deň objavujú nové herné možnosti, vymýšľajú rôzne činnosti pri hre na farmárov a približujú sa tak svetu dospelých. Môžu sa zahrať aj s viacerými deťmi, kamarátmi aj súrodencami, stavebnica farmy ponúka prístup z viacerých strán. Pri spoločnej hre si precvičujú aj jemnú motoriku, zlepšujú logické myslenie a komunikačné schopnosti, učia sa správne vyjadrovať a získavajú sebadôveru. Rozmery stavebnice farmy sú 30*17*30 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*17*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,15 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.