Stavebnica obchod Twee Pop Abrick Écoiffier s autom a 3 postavičkami zvieratkami od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Obchod Twee Pop od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna sada, ktorá je vhodná najmä pre dievčatá od 18 mesiacov. Stavebnica pre deti s motívom obchodu obsahuje 3 postavičky zvieratiek, dodávateľské autíčko a ďalšie dieliky znázorňujúce tovar na predaj v obchodíku. Deti sa vynikajúco zabavia s peknými doplnkami, budú chodiť s figúrkami na nákupy a zároveň nesmú zabudnúť na vykladanie tovaru. Detská stavebnica Abrick je vyhotovená v jemných, pestrých farbách, ktoré sa zapáčia každému malému dievčatku.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 40*30*14 cm. Abrick stavebnica Obchod je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*30*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha