Stavebnica Abrick Kuriatko Ecoiffier s 90 kockami (oči s IML potlačou) od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Abrick Kuriatko predstavuje perfektnú sadu kociek s motívom zvieratiek, ktoré sú v originálnom obale v tvare sympatického zeleného kuriatka, takže si ho chlapci aj dievčatá od 18 mesiacov obľúbia na prvý pohľad. Stavebnica obsahuje až 90 kociek, pričom sú oči zvieratiek na jednotlivých dielikoch zhotovené špeciálnou technológiou IML, takže sa z kociek ani po dlhšej dobe používania neošúchajú. Jednotlivé dieliky v príjemných farbách vytvárajú motivujúce prostredie pre skladanie kociek podľa vlastnej fantázie a vytváranie vlastných príbehov.

Pri hre s kockami si deti rozvíjajú jemnú motoriku, učia sa farby, spoznávajú prvé čísla. Vymýšľaním príbehov si deti rozvíjajú komunikačné a vyjadrovacie schopnosti. Hra s kockami podnecuje u detí fantáziu a kreativitu a pri skladaní dielikov rozvíja logické myslenie. Stavebnice tohto druhu sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Dieliky stavebnice do seba pekne zapadnú, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Detské stavebnice Maxi Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, pričom sa dajú kombinovať. Rozmer obalu s kockami je 25*26*27 cm.

Écoiffier je francúzska spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa francúzska značka Écoiffier výrazne odlišuje. Pri výrobe využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier spĺňajú najvyššie európske bezpečnostné kritériá a sú vhodné aj pre najmenšie deti. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*26*27 cm
Celková výška27 cm
Note90 pcs
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.