Stavebnica Abrick poschodová garáž s kamiónom Fast Car Écoiffier so 7 autami a 1 postavičkou od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica poschodová garáž s kamiónom Fast Car je špičková hračka od francúzskeho Écoiffier, s ktorou sa zahrajú všetky deti a najmä chlapci od 18 mesiacov. V modernej garáži sa šoféri v autoumývarni na prízemí postarajú o vzhľad svojho obľúbeného autíčka. Na druhom poschodí sa nachádza parkovacie miesto a pre rýchly zjazd je na najvyššom poschodí štartovacia pozícia so spúšťacou rampou, ktorá vedie až na prízemie. Súčasťou garáže je aj benzínová pumpa, v ktorej si natankujú do autíčka palivo. Je umiestnená pred garážou na príjazdovom okruhu. O technickú kontrolu autíčiek sa postará figúrka mechanika.

Malých prepravcov poteší červený kamión, ktorý dokáže na svojej plošine odviezť naraz až 6 autíčok. V sade sa celkovo nachádza 7 skladacích autíčok, deti sa môžu tešiť na klasické osobné vozidlá, takisto aj pracovné odťahové vozidlo, ktoré pomôže pri poruchách a dopravných problémoch. Hra s autíčkami a parkovacou garážou všestranne rozvíja aj najmenšie deti. Je veľmi dôležité viesť deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery garáže sú 55*48*33 cm. Pestré farby a realistické vyhotovenie garáže s originálnymi názvami zaujmú každé dieťa.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*48*33 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg / 0,75 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.