Stavebnica Abrick - farma s traktorom Écoiffier 27 dielov od 18 mes

Popis produktu

Kocky Abrick sú od známeho francúzskeho výrobcu Écoiffier. Jednotlivé dieliky tejto detskej stavebnice sú odliate z kvalitnej umelej hmoty a sú v krásnom farebnom prevedení s tematikou farmy. V balení sú rôzne dieliky, ktoré k tomuto prostrediu patria - farmár s traktorom, kravička, zajačik a iné. Detské kocky sú veľké a deťom sa s nimi ľahko manipuluje. Kocky pre deti sú uložené v krásnej zelenej dóze, takže nezaberú veľa miesta a ľahko sa dajú odložiť.

V balení je 27 ks detských kociek. Detská stavebnica Abrick je kompatibilná so všetkými inými stavebnicami rady Abrick Maxi a tak si z viacerých sád môžete vyrobiť jednu obrovskú. Rozmery sú 25,5*19*16,5 cm. Plastové stavebnice pre deti tohto typu sú ideálnou hračkou pre deti od 18 mesiacov. Pri hre rozvíjajú jemnú motoriku, učia sa rozoznávať farby, kreatívne uplatňujú svoju fantáziu a pestujú si priestorovú predstavivosť.

Z kociek sa dajú postaviť krásne veže, domy, autá, roboty, proste všetko, čo fantázia a počet kociek dovolia. Navyše hra so stavebnicou je veľká zábava, ktorá vaše ratolesti iste zabaví na dlhé hodiny. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25,5*19*16,5 cm
Rozmery balenia60*40*33 cm
Hmotnosť0,42 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.