Domček Fun Farm House Starplast ružový od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček Fun Farm House je krásny ružovo-biely krémový domček s asymetrickými  stenami, vyzdobenými rozprávkovými motívmi. Dievčenský domček je s roztancovanými oknami, a okolo nich je množstvo veselých farebných obrázkov hrajúcich sa detičiek a kvetiniek s motýlikmi. Zadné okno detského domčeka je s kvetináčom, má otvárateľné okenice. Bezpečnosť domčeka je zaručená pevnou a odolnou plastovou konštrukciou. Dekorácie domčeka pre deti spolu s jeho peknou farbou a príťažlivým reliéfom dotvárajú celému domčeku krásny vzhľad. Tento detský domček bude zaručene ozdobou vašej záhrady alebo dvora. Jeho výhodou je ľahká montáž a demontáž.

Domček pre deti má dvierka malú poštovú schránku a pri dvierkach je vstup pre malého psíka. Je z vysoko kvalitných materiálov, ktorý vašim deťom vydrží dlhé roky. Hrou v detskom domčeku strávia deti tie najkrajšie chvíle svojho detstva. Je to veselý detský domček, ktorý má pôdorys 118*106 cm a výšku 127 cm. Je vhodný pre deti od 2 do 6 rokov. Je určený hlavne pre malé dievčatká. Je priestranný a tak sa v domčeku zahrá dve a viac detí. Starplast je zárukou kvality a dlhoročnej trvanlivosti. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Domček je bezpečný a stabilný.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Detský záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery118*106*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia130*109*13 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.