Kolobežka Lietadlá Smoby dvojkolesová skladacia oranžovo-biela od 5 rokov

Popis produktu

Detská dvojkolesová kolobežka Planes (Lietadlá) je vhodná pre chlapcov od 5 rokov. Má neodolateľný rozprávkový dizajn a žiarivé farby. Má nastaviteľnú rúčku, preto sa plne prispôsobí výške vášho dieťatka. Oranžovo-biele sfarbenie a obrázok lietadla Dusty z rozprávky Planes je naozaj neodolateľné. Kolobežka je pre bezpečnejšie jazdy vybavená zadnou brzdou, pohodlnými a mäkkými držadlami.

Rám kolobežky je kovový a dá sa poskladať, kolobežku si teda jednoducho môžete zbaliť do kufra auta a vybrať sa s ňou na výlet či dovolenku. Výškovo nastaviteľné riadidlá sa dajú fixovať v 3 rôznych polohách a pevne sa zatiahnu. Detská kolobežka s rozprávkovým motívom je veľmi pevná, stabilná a bezpečnáKolieska na kolobežke sú silikónové, jazda na kolobežke je vďaka nim veľmi tichá a tiež pohodlná. Maximálna nosnosť kolobežky pre deti je 50 kg.

Pochádza od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je už dlhé roky na trhu známy tými najkrajšími a najkvalitnejšími hračkami. Pri výrobe hračiek dbá Smoby na maximálnu bezpečnosť, ale aj originalitu. Plast na hračkách Smoby je zamatový na dotyk, je veľmi jemný k detským rúčkam. Rozmery rozprávkovej kolobežky Smoby sú: výška 83 cm a dĺžka 70 cm. Je to veľmi obľúbená kolobežka medzi päťročnými deťmi, ale používajú ju aj trojročné detičky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*32*83 cm
Celková výška83 cm
Rozmery balenia22*10*64 cm
Celková dĺžka70 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,50 kg
Nosnosť50 kg
Koleságumené, tiché a protišmykové
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.