Odrážadlo Macko Pú Smoby Auto 2v1 zelené od 10 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti s motívom rozprávky Macko Pú je krásne zeleno-červené odrážadlo v tvare autíčka, vhodné pre deti od 10 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Používa ho od 10 mesiacov, kedy dieťa začína chodiť a robiť svoje prvé kroky. Opiera sa o zadnú opierku a postupne nadobúda istotu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, vďaka čomu sa dieťa ani po dlhšej jazde neunaví. Dieťa vo svojich 12 mesiacoch samostatne sadá na autíčko a pomocou nožičiek sa odráža a posúva dopredu. Je pri jazde plne samostatné. Dieťa detské odrážadlo využíva od 10 mesiacov až do 3 rokov. Pod sedadlom autíčka je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky. Volant sa otáča do strán o 30 stupňov.

Detské odrážadlo v podobe zeleno-červeného autíčka so žltými detailmi je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Je prevedené v nádherných farbách a pripomína naozajstné auto, je polepené milými nálepkami z rozprávky, ktoré mu dodávajú jemnosť a hravosť. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Kvalitné kolieska zaručujú pohodlnú jazdu. Smoby detské odrážadlo Macko Pú je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm. Vhodné pre dievčatká i chlapcov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

 • jedinečné rozprávkové autíčko
 • obľúbený motív Macko Pú
 • využiteľné ako chodítko a odrážadlo
 • kvalitné kolieska
 • úložný priestor pod sedadlom
 • rastie spolu s dieťaťom
 • volant sa otáča do strán o 30°
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • pohodlné sedadlo
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 10 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia55*24*27 cm
Výška sedacej plochy21 cm
Hmotnosť1,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.