Trojkolka Baby Too Cocooning a Canopy Smoby červená od 8 mes

Popis produktu

SMOBY Baby Too Cocooning trojkolka pre deti má krásne červeno-šedo-biele farebné prevedenie. Ako jedna z mála trojkoliek je vhodná pre dieťa už od 8 mesiacov veku. Trojkolka je skvelá pretože rastie spolu s vašim dieťaťom, a vďaka sofistikovane tvarovanému sedadlu  od 8 mesiacov až do 3 rokov, kedy je dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka má vysoké polstrované sedadlo a bočné opierky.  Sedadlo trojkolky je pohodlné a ergonomické, tak, aby sa dieťa ani po dlhšom čase necítilo únavené. Okolo sedadla je pevná široká plastová ohrádka, o ktorú sa dieťa môže bezpečne oprieť do každej strany, a pritom pevne sedieť. Bezpečnosť je podporená aj trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorý dieťa pevne a zároveň jemne prichytí za plecia do operadla.

Počas doby, kedy dieťa nedokáže samostane viesť trojkolku sú pod sedadlom umiestnené fixné pedále, ktorí slúžia ako stúpačky na umiestnenie nožičiek. Sedadlo a riadidlá trojkolky pre deti sa dajú polohovať naťahovaním alebo skracovaním vodorovnej bielej tyče. Predné koleso "crazy wheels"  sa dokáže otáčať o 360 stupňov, čo zaručuje veľmi pohodlnú zmenu smeru jazdy trojkolky. Trojkolka pre deti je kombinovaná so systémom používaným pri detskom kočíku. Pod sedadlom sa nachádza veľký vyklápací kôš. Detská trojkolka má kombinované gumeno-plastové kolesá, ktorých výhodou je, že sú tiché a zároveň aj protišmykové. Predné koleso má po namontovaní pedálov voľnobeh, a dieťa môže riadidlami viesť trojkolku 30 stupňov do strán.

Riadidlá sa dajú zamknúť a tak rodič ovláda smer trojkolky. Celá trojkolka má pevnú kovovú konštrukciu kombinovanú plastovými doplnkami. Dvojitá široká vodiaca tyč má pohodlnú rúčku a veľkú tašku vhodnú na uskladnenie potrebných vecí. Nad sedadlom je polohovateľná strieška, ktorá slúži ako ochrana pred slnkom. Od 8-12 mesiacov detská trojkolka slúži trojkolka ako kočík. Od veku 12-24 mesiacov má trojkolka funkciu s vodiacou tyčou, kedy sa dieťa učí pomaly pedálovať. Od jedného roka až do troch rokov je dieťa schopné samostatne pedálovať a využíva trojkolku ako vozidlo. SMOBY je francúzska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, čo zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery76*50*57 cm
Rozmery balenia53*28*58 cm
Hmotnosť6,16 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.