Odrážadlo Bubble Go II Smoby Balade so zvukom ružovo-zelené od 6 mes

Popis produktu

Smoby detské odrážadlo Bubble Go II Balade je ružovo-zelené detské odrážadlo s klaksónom na volante. Funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melodické zvuky. Autíčko rastie spolu s dieťaťom od 6 mesiacov až do 3 rokov. Detské odrážadlo má vodiacu kovovú dvojitú tyč s pohodlným držadlom. Odrážadlo stoji na kolieskach a kým má dieťa len 6 mesiacov, poskytuje pre neho ideálne sedenie. Má vysoké vytvarované sedadlo so špeciálnou opierkou na hlavičku. Po oboch stranách detského odrážadla, a vpredu sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa pohodlne sedelo, a mohlo sa oprieť o ktorúkoľvek stranu. Otvárajú sa smerom nahor. Bezpečnosť podporuje aj trojbodový bezpečnostný pás, ktorým dieťa jemne a bezpečne pripútate cez ramienka k sedadlu. 

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko, odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá a spätné zrkadlo dodáva na komforte jazdy. Celé autíčko je veľmi pohodlné, dieťa sa ani po dlhšom čase v detskom odrážadle neunaví. Vpredu je otvárateľné priesvitné okno, kam si dieťa schová hračku. Detské odrážadlo je vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov. Macík patrí k autíčku, je v balení. Je vhodné pre dievčatká. Rozmery odrážadla pre deti sú 62*45*87 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

 • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
 • vodiaca rúčka pre rodiča
 • úložný priestor pod sedadlom
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • špeciálna opierka na hlavičku
 • spätné zrkadielko a malé sedadlo s priesvitným krytom pre hračku v predu
 • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 mesiacov
 • s medvedíkom v balení
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*45*87 cm
Rozmery balenia67*39*40 cm
Hmotnosť6,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.