Odrážadlo Bubble Go II Smoby Balade so zvukom a medveďom modro - zelené od 6 mes

Popis produktu

Smoby detské odrážadlo Bubble Go II Balade je modro-zelené detské odrážadlo autíčko s klaksónom na volante. Funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melodické zvuky. Autíčko rastie spolu s dieťaťom od 6 mesiacov až do 3 rokov. Detské odrážadlo má vodiacu kovovú dvojitú tyč s pohodlným držadlom. Odrážadlo stoji na kolieskach, a kým má dieťa len 6 mesiacov poskytuje pre neho ideálne sedenie. Má vysoké vytvarované sedadlo, so špeciálnou opierkou na hlavičku.  Po oboch stranách detského odrážadla, a vpredu sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa pohodlne sedelo, a mohlo sa oprieť o ktorúkoľvek stranu. Otvárajú sa smerom nahor. Bezpečnosť podporuje aj trojbodový bezpečnostný pás, ktorým dieťa jemne a bezpečne pripútate cez ramienka k sedadlu. 

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko, a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné gumové kolesá a spätné zrkadlo dodáva na komforte jazdy. Celé autíčko je ergonomicky pohodlne riešené, dieťa sa ani po dlhšom čase v detskom odrážadle neunaví. Vpredu je otvárateľné priesvitné okno, kam si dieža schová hračku. Macík je dodávaný ako súčasť balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*45*87 cm
Rozmery balenia41*39*67 cm
Hmotnosť6,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.