Šliapací traktor Rx Bull Turbo Injection Smoby s prívesom červený

Popis produktu

Detský traktor RX Bull Turbo Injection Smoby  je na šliapanie s pedálmi, a je jedinečným traktorom pre deti s vlečkou. Veľkosťou je väčších rozmerov. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Traktor pre deti RX Bull je prevedený vo farebnej kombinácii červenej a čiernej farby, čiernymi pevnými kolesami a krásnou vlečkou s vysokými bočnicami. Detský traktor má pevné sedadlo, ktoré sa dá polohovať dopredu a dozadu, a otáčajúci volant. Výška sedadla je 37 cm od zeme. Vďaka odpojiteľnej vlečke si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu.

pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou 136 cm je to skvelá veľká hračka pre každého chlapca, či dievča s ktorou zažije množstvo zábavy. Šírka traktora je 45 cm a je vysoký od zeme 56 cm. Ľahko sa na ňom pedáluje, a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Kolesá sa ovládajú pomocou volantu. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje jeho nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský šliapací traktor je hračka snov pre každého chlapca. Traktor ponúka veľa možností na hru, či už pomáhaním pri prácach v záhrade, alebo sa dieťa hrá na malého farmára, či stavbára. Detský traktor má nosnosť 30 kg.

Je to kvalitný francúzsky výrobok, ktorý má odolné vlastnosti. Plast je pevný a vydrží dlhé roky ako nový. Traktor pre deti na šliapanie stojí na 4 pevných kolesách. Predné a zadné majú rozdielny priemer. Detský traktor RX Bull Turbo Injection vyzerá ako detská replika ozajstného traktora. Smoby, výrobca detských hračiek, je značka, ktorá je zárukou kvality počas dlhých rokov. Detský traktor je hračka s certifikátom kvality a odolnosti. Deti milujú realistické hračky, s ktorými zažijú množstvo zábavy od ich 3 rokov, a počas celého detstva. Vďaka svojej robustnosti je to bezpečná hračka, dieťa nesedí vo veľkej výške nad zemou.

Vlastnosti

 • detský šliapací traktor s pedálmi
 • s vlečkou s vysokými bočnicami
 • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
 • chlapčenský dizajn
 • červenej a čiernej farby
 • pevná konštrukcia
 • odolné plastové materiály
 • reťazový pohon
 • dĺžka 136 cm, výška 56 cm, šírka 45 cm
 • nosnosť 30 kg
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery136*56*45 cm
Celková výška4
Rozmery balenia82*40*57 cm
Výška sedacej plochy37 cm
Celková dĺžka136 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,30 kg
Nosnosť30 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.